Pralki do 800 zł – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Data ostatniej aktualizacji: 4 lipca 2022

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralki do 800 zł Ranking

Jeśli szukasz taniego urządzenia o dobrej klasie energetycznej i dobrych parametrach prania, to jesteś w dobrym miejscu. Nie musisz wydawać wiele na pralkę. Rozwiązaniem może być zakup pralki za 800 zł. Sprawdź, jakie funkcje może posiadać taka pralka i zapoznaj się z naszymi propozycjami pralek w tym przedziale cenowym. Dodatkowo przedstawiamy kilka ogólnych wskazówek przy zakupie pralki poniżej 800 zł.

Porównanie – Najlepsze Pralki do 800 zł w lipcu 2022 roku

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/electrolux-ewt11274elw.jpgElectrolux EWT11274ELWdo 800 złhttps://pralka.com.pl/sklep/electrolux-ewt11274elw-euro10 na 1060 x 40 x 89 cm7 kg
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/whirlpool-tdlr-70210.jpgWhirlpool TDLR 70210do 800 złhttps://pralka.com.pl/sklep/whirlpool-tdlr-70210-euro9.9 na 1060 x 40 x 90 cm7 kg
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/lg-pralka-f4wn409s1-lg.jpgLG Vivace F4WN409S1do 800 złhttps://pralka.com.pl/sklep/lg-pralka-f4wn409s1-lg-euro9.8 na 1056 x 60 x 85 cm9 kg
4https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/indesit-mtwsc-510511-w-pl.jpgIndesit MTWSC 510511 W PLdo 800 złhttps://pralka.com.pl/sklep/indesit-mtwsc-510511-w-pl-euro9.7 na 1042,5 x 59,5 x 85 cm5 kg

Pralka do 800 zł – Ranking TOP 4 Egzemplarze w 2022 roku

1. Electrolux EWT11274ELW

Pralka ładowana od góry do 800 zł Electrolux EWT11274ELW to sprzęt o wielkim spektrum możliwości. Prezentowana maszyna wejdzie na luzie do każdego domu – gabaryty niniejszej pralki to dokładnie 60 x 40 x 89 cm. Nie dołuj się wydatkami z recenzowanym automatem – znamy dane w temacie prądu na sto cykli: w kWh to 83 kWh a w pieniądzach to 51.6 zł. Chcesz sprzętu, który nie marnuje zbyt dużo wody? Bosko, ta pralka na 1 cykl zużyje tylko tyle: 45 litrów. Ryk? Na weselu to klasyka, ale we własnej przestrzeni to się pragnie ciszy. Z tą pralką to załatwione – poziom hałasu wirowania to 76 dB. Szukasz egzemplarza, który załatwia sprawę szybko? Cudnie, to ten – maksymalna prędkość wirowania jest taka: 1200 obr/min. Zapakujesz całe fatałaszki? Bez problemu! Ten model zmieści maksymalnie dokładnie tyle: 7 kg.

Recenzowany sprzęt, czyli Electrolux EWT11274ELW od słynnego producenta Electrolux to prawdziwy heros na rynku. W jaki sposób w tej machinie wsadza się ubrania? Metoda załadunku to od góry. Warta uwagi kwestia dla lubiących szczegóły – omawiana machina ma kolor biały. Nasuwa się wątpliwość – czy recenzowany sprzęt na serio tak idealnie dopiera ubrania? Owszem, zweryfikowaliśmy to – klasa prania prezentowanego egzemplarza to A. Rewelacyjnie, że pranie będzie wyprane, jednak co z wilgotnością fatałaszków? To jest zależne od klasy wirowania, im większa, tym bardziej wyciąga wodę. W recenzowanej maszynie klasa wirowania jest B. A jak dużo wody pozostaje w ciuchach? Mamy to: 53%. Dialog zaczyna być huczniejsza, albowiem Twoja pralka Ci przeszkadza? Bez nerwów, z recenzowaną maszyną to już stare czasy. Ta pralka jest niegłośna, poziom głośności jest niezauważalny – klasa poziomu natężenia hałasu wirowania to dokładnie A.

W jaki sposób reguluje się szybkość wirowania w recenzowanym egzemplarzu? Funkcja regulacji prędkości wirowania w tej pralce jest tego typu: skokowa. Dręczysz się, ile wykosztujesz się za energię elektryczną? Spokojnie, prezentowana maszyna piorąca na 1 cykl bierze wyłącznie 0,95 kWh. Jeśli kupować, to rozsądnie. Wydatki w odniesieniu do używania wody są znaczące. Prezentowana maszyna piorąca na rok pobiera na oko 9990 litrów. Innowacyjność to punkt wyjścia dobrego urządzenia. Pożądasz sprzętu, który wiele potrafi? Oto i ona – posiada szeroki wybór programów prania. A precyzyjnie funkcje prania są takie: bawełna, bawełna – eko, delikatny, firanki, jeans, jedwab, kołdry puchowe, koszule, sport, syntetyki, wełna, zasłony. W przeszłości zaawansowanej techniki było mało. Teraz jest odwrotnie. Prezentowany sprzęt posiada takie technologie: certyfikat Woolmark, dozownik Electrolux FlexiDose Plus, skrócenie czasu prania Electrolux TimeManager.

Z drugiej strony co prócz tego może omawiana maszyna? Uśmiechniesz się, jak mnóstwo ma funkcji dodatkowych. Zobacz sam, to one: możliwość skrócenia czasu prania. Twoja pralka już na miejscu, a co takiego z akcesoriami? To otrzymujesz w zestawie: instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Może ktoś przywiezie Ci Twoją pralkę do domu. Ale i tak dobrze byłoby być świadomym, jak dużo waży. Masa prezentowanego sprzętu to dokładnie 60 kg. Gwarancja to priorytetowa sprawa. Recenzowana maszyna piorąca ma gwarancję wynosząca 24 miesiące. To dobry czas na cenę. Jak dużo jesteś zmuszony wydać? Cena omawianej maszyny to do 800 zł.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Otwierane od góry
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 60 x 40 x 89 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 83 kWh = 51.6 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 60 x 40 x 89 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: nie
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: nie
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

256 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Electrolux EWT11274ELW w naszym rankingu pralek do 800 zł zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Whirlpool TDLR 70210

To egzemplarz Whirlpool TDLR 70210. Firmy Whirlpool. Czemu wskazane jest zakupić omawiany model? Motywów mamy wiele, nie zwlekając, za chwilę Ci je podamy. Posiadasz gigantyczną szafę pełną ciuchów? Bez spiny, prezentowana maszyna to opanuje. Objętość na odzież wynosi 7 kg. Potrzebujesz odkładać pieniądze? Przecież to zrozumiałe, że najlepiej zapłacić mniej. Finanse to nie jest jedynie koszt modelu, to dodatkowo zużycie mediów. Jak dużo wody zużywa na 1 cykl prania? Niedużo – tyle: 41 litrów. A elektryczność? Na sto cykli prania: 83 kWh. Ile jest to Polskich Nowych Złotych? W przybliżeniu 51.6 zł. Zmieści się do toalety lub kuchni? Prezentujemy wymiary, to one G x S x W: 60 x 40 x 90 cm. Co prócz tego należałoby wiedzieć? Poziom głośności podczas wirowania – 76 dB. Jak szybko działa ten model pralki? Max. prędkość wirowania równa się 1200 obr/min.

Przedstawiamy model Whirlpool TDLR 70210 od producenta Whirlpool, którego kolor to biały. Oto garść szczegółów technicznych. Klasa prania niniejszej pralki to A. Wobec tego, co to oznacza? Dotyczy efektywności prania – czyli tego, jak dobrze usuwa brud z prania. Cenisz czas działania? Jesteś świadomy, co ma wpływ na to, czy pranie będzie szybko suche? Głównie ma na to wpływ wirowanie. Nasuwa się pytanie: jak szybko bęben Twojej nowej pralki będzie wirować? Odpowiedzią jest klasa wirowania. W tej pralce jest taka: C. Ostateczny efekt odwirowania to wilgotność resztkowa. W tym modelu wynosi 62%. Jest możliwość regulacji prędkości wirowania. W niniejszej pralce jest to opcja regulacji skokowa. Dobrze, a co z poziomem hałasu? Klasa poziomu hałasu wirowania w tej pralce jest: A Wymiary Twojej nowej pralki na chwilę obecną znasz. Jednak co z wagą tego urządzenia? Waga niniejszego modelu dokładnie jest równa 60 kg.

Co oprócz tego potrafi ta maszyna do prania? Ma w sumie okazały wybór czynności dodatkowych. Zbadaj je sam – to o nich mowa: możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza, Kolorowe 15°. Mamy XXI wiek, więc recenzowany sprzęt ma nowoczesne technologie. O jakich mówimy dokładnie? Przedstawiamy je tutaj: automatyka prania Whirlpool Szósty Zmysł, utrzymanie świeżości tkanin Whirlpool FreshCare™. Co jeszcze trzeba napisać o recenzowanej pralce? Wskazane jest powiedzieć o programach piorących. Ponieważ, jest to istotna kwestia – Twoja maszyna piorąca powinna być prosta w użyciu. To jej programy prania: bawełna, bawełna – eko, delikatny, kolory, mieszane, syntetyki, wełna. Co więcej, ma dodatkowo wyposażenie, w którym jest: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy.

W jaki sposób załadować ciuchy do recenzowanego urządzenia? Sposób załadunku jest od góry. Cofnijmy się po raz kolejny do tematu obsługi. Jest to banalne – przez programator, czyli elektroniczny. Marzysz, aby być eko? Cudownie – omawiana pralka Ci to uprości. Dlaczego? Precyzyjnie to tak, że używa podczas roku wyłącznie tak niewielką ilość wody jak w przybliżeniu 8900 litrów. W porządku, a co z poborem energii elektrycznej w cyklu jednego prania? To plus minus: 0,9 kWh. Myślisz zapewne, ile wynosi gwarancja na omawianą maszynę piorącą? Dla recenzowanego urządzenia to dokładnie 24 miesiące. Przejdźmy do ostatecznej kwestii, a mianowicie kosztu niniejszego egzemplarza pralki. Prezentowany egzemplarz jest do kupienia za do 800 zł.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Otwierane od góry
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 60 x 40 x 90 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 83 kWh = 51.6 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 60 x 40 x 90 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Funkcja regulacji temperatury: z programem
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: nie
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wąż dopływowy

Zalety

Wady

Sklepy

196 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Whirlpool TDLR 70210 w naszym rankingu pralek do 800 zł zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. LG Vivace F4WN409S1

Pralka LG Vivace F4WN409S1 od firmy LG. Gada się, że rozmiar jest nieistotny. W przypadku prezentowanej maszyny to priorytetowa cecha – powinna się dopasować. Rozmiary recenzowanego urządzenia – GxSxW są równe: 56 x 60 x 85 cm. Tempo działania bębna to fundamentalny czynnik – im jest większy, tym mniejszy okres wyczekiwania na gotowe pranie oraz, co więcej, zmniejszona wilgoć rzeczy po odbytym cyklu prania. Jak prędko niniejsza pralka zdoła obracać swoim bębnem? Max prędkość wirowania równa się: 1400 obr/min. Dobrze, a co z decybelami? Przy recenzowanej pralce jesteś w stanie bez zakłóceń gawędzić, tak nadzwyczajnie jest bezgłośna. Poziom natężenia hałasu wirowania to tylko 75 dB. Należącym do kluczowych atrybutów Twojej nowej maszyny piorącej jest jej objętość. Jak dużo będziesz w stanie władować do jej wnętrza ubrań? Dosyć niemało, bo tyle: 9 kg. Ile dokładnie wody zużywa na na cykl prania? Niedużo, bo zaledwie 50 litrów. Elektryczność to opłaty w długofalowej perspektywie. Jak dużo prądu bierze prezentowany sprzęt oraz jaki to będzie koszt? Na 100 cykli prania wynosi 77 kWh, a w PLN równa się 47.74 zł.

Czytaj co LG Vivace F4WN409S1 od LG ma za funkcje. Woda – podstawowa kwestia na świecie. Ile wykorzystuję omawiany automat rocznie? Tylko tyle: 8800 litrów. Dobrze, jeżeli maszyna nie pobiera wiele energii elektrycznej. Prezentowany model pralki wykorzystuje na jedno podejście ledwo tyle: 0,81 kWh. Niewysuszone pranie? To przeszłość – prezentowana maszyna posiada wilgotność resztkową wynoszącą w przybliżeniu 44%. To dowiezie Ci wyniki. Doceniasz czyste ciuszki? Słusznie, dlatego załatwiasz nową pralkę. Zbadaj klasę prania omawianego sprzętu: A. Ale zasuwa! Pracuje jak wyścigówka – no i o to chodzi, bo ma klasę wirowania B. Po odpaleniu pralki masz wrażenie, jakbyś przebywał na lotnisku, z przyczyny ogromnego hałasu? Nie z tym sprzętem – klasa poziomu natężenia hałasu to B. Rozbita podłoga, bo pralka skacze jak szalona? Grunt to regulacja prędkości wirowania. W tej pralce opcja regulacji jest taka: skokowa. Kolor jest bardzo ważny, to prawie jak przy zakupie samochodu. Ma obowiązek się podobać. Kolor omawianego egzemplarza to biały.

Kapitalnie byłoby, jeśliby fatałaszki o własnych siłach się upychały do bębna. Niestety to opcja futurystyczna, lecz i tak zdołasz łatwo zrobić to we własnej osobie, gdyż metoda ładowania jest od przodu. Jest elegancko, albowiem w prezentowanej maszynie piorącej masz możliwość prać, co tylko zechcesz – zbadaj programy piorące, to ich zestawienie: antyalergiczny, antyalergiczny parowy, bawełna, cichy, delikatny, dziecięcy parowy, mało wymagające, mieszane, mój program, pościel, pranie ręczne, pranie wstępne, sport, syntetyki, szybki 30 min, wełna. Kochasz móc, ile się da – to proste. I Twój nowy model tak samo. Spójrz, jakie ma dorzucone możliwości dodatkowe: dodatkowe płukanie, zdalne sterowanie smartfonem, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu.

Najcenniejsze są postępowe opcje, w obszarze urządzeń. W recenzowanym modelu pralki znajdziesz sporo nowoczesnych technologii: aplikacja LG Smart ThinQ, zróżnicowane ruchy bębna LG 6Motion Direct Drive. Przesuniesz ją na luzie, gdyż jej ciężar to tylko tyle: 71 kg. Co do samej pralki? Bardzo dużo rzeczy: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Nie uruchamia się? Nie martw się, przecież jest gwarancja na 24 miesiące, 10 lat na silnik. Ile chcesz wydać kasy? Omawiany model pralki to koszt do 800 zł. Wyśmienita machina, jak myślisz?

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 56 x 60 x 85 cm
 • Pojemność: 9 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 77 kWh = 47.74 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 56 x 60 x 85 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: nie
 • Automatyka prania: nie
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: Brak

Zalety

Wady

Sklepy

131 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

LG Vivace F4WN409S1 w naszym rankingu pralek do 800 zł zdobywa ocenę:

9.8 / 10

4. Indesit MTWSC 510511 W PL

Koniecznie weź pod uwagę prezentowany egzemplarz – Indesit MTWSC 510511 W PL od Indesit. Recenzowana machina przeważa nad innymi z mnóstwa powodów. Wyróżnia się zwłaszcza pojemnością, która jest równa 5 kg. Wejdzie czy nie? Sprawdź przestrzeń i rozmiary przed wydaniem kasy – omawiany sprzęt ma dokładnie takie wymiary: 42,5 x 59,5 x 85 cm. Jeździć po autostradzie tą machiną nie będziesz, mimo tego silnik posiada bajerancki – jego maksymalna szybkość wirowania jest równa 1000 obr/min. Masz dość gwaru? To oczywiste, spokój to niezbędna rzecz. Z recenzowanym egzemplarzem to masz – wydziela tylko tyle decybeli podczas prania: 76 dB. Rachunek za kilowaty Cię przeraża? Spokojnie, recenzowana machina nie bierze mnóstwo na sto cykli i nie zapłacisz milionów – to precyzyjne liczby: 71 kWh i 44.02 zł. Czy sporo wody zużywa recenzowana maszyna na jeden cykl? Spokojnie, nie dużo zaledwie – tyle: 41 litrów.

Jak w prezentowanym sprzęcie upycha się pranie? To banalne – wsadzasz od przodu. Klasa prania – co to znaczy? To nic trudnego: jak wprawnie dopiera pranie. Niniejszy sprzęt ma odpowiednią klasę prania: A. Halo! Klasa wirowania to istotna sprawa – a konkretnie chodzi o wilgotne pranie. W prezentowanym modelu klasa wirowania jest dokładnie taka: C. Konwersacja w ciszy to coś, czego szukasz? Załatwione, przy niniejszym modelu to możliwe, pracuje cichutko – klasa poziomu hałasu to dokładnie B. Bycie eko to dla Ciebie cel? To doskonale trafiłeś – omawiany sprzęt rocznie zużywa zaledwie tyle wody: 7550 litrów. Następna sprawa – prąd. Mało tego, jak masz panele fotowoltaiczne, to i tak zwróć uwagę na. Prezentowana pralka na jedno pranie zużywa tyle: 0,83 kWh. Nie lubisz wypatrywać na wyschnięte rzeczy? To proste, że życzysz sobie, żeby było prędko suche. Z tym urządzeniem to temat z głowy. Fatałaszki są ociupinę nasiąknięte wodą, z racji, iż wilgotność resztkowa wynosi 62%.

Na sto procent przewóz będzie w komplecie usług, jednak gdybyś był zmuszony przetransportować ten egzemplarz? Na luzie, ten automat waży ledwo 60 kg. Zadajesz sobie pytanie , czy ten automat nie popsuje Ci płytek w czasie wirowania? Regulacja prędkości wirowania jest skokowa. Czy lajtowo możesz włączyć? W tym sprzęcie programator jest taki: mechaniczny. Zastanawiasz się, co jest w zestawie? Dostajesz to: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Istnieją egzemplarze, które możesz ogarniać telefonem. Brudy jesteś zmuszony zapakować sam, ale przeczytaj, co Twoja pralka dodatkowo umie robić. Funkcje dodatkowe: start/pauza. Co ten model ma za rozwiązania? Jest napakowany technologiami.

Co dokładnie ma pod pokrywą? Zobacz: Brak informacji. Ogarniasz, że materiały są zróżnicowane. Czytaj metki. Urządzenie to wypierze, tylko wybierz właściwy program. Tu masz listę programów: 20 stopni, bawełna, białe, delikatny, eco, jedwab, mieszane, odzież sportowa, syntetyki, szybki 15 min, wełna. Pralki się buntują, to normalne. Co z naprawą? Ten egzemplarz posiada gwarancję: 24 miesiące. Teraz jest ten moment – fundamentalna cecha – czyli cena. Recenzowany sprzęt nabędziesz za do 800 zł. To rzeczywiście wyśmienity sprzęt.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 42,5 x 59,5 x 85 cm
 • Pojemność: 5 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 71 kWh = 44.02 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 42,5 x 59,5 x 85 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: nie
 • Automatyka prania: nie
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: nie
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: Brak

Zalety

Wady

Sklepy

89 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Indesit MTWSC 510511 W PL w naszym rankingu pralek do 800 zł zdobywa ocenę:

9.7 / 10

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralki do 800 zł – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Ilość ocen: 13 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Pralki do 800 zł – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze