Pralka z funkcją Pupil – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Data ostatniej aktualizacji: 4 lipca 2022

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralki z funkcją pupil – Porównanie Egzemplarzy w lipcu 2022 roku

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-ewue7636xaw.jpgBeko EWUE7636XAW1 400 zł - 1 599 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-ewue7636xaw-euro10 na 1045 x 59,5 x 84 cm7 kg
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-ewue6636xaw.jpgBeko EWUE6636XAW1 400 zł - 1 599 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-ewue6636xaw-euro9.9 na 1040 x 60 x 84 cm6 kg
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-wre6512xwwe.jpgBeko WRE6512XWWE1 000 zł - 1 199 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-wre6512xwwe-euro9.8 na 1041,2 x 60 x 84 cm6 kg
4https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-swre7512xwwe.jpgBeko SWRE7512XWWE1 200 zł - 1 399 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-swre7512xwwe-euro9.7 na 1045 x 60 x 84 cm7 kg

Pralka z funkcją pupil Ranking TOP 4 Modeli w 2022 roku

1. Beko EWUE7636XAW

Poznaj tą piorącą bestię – absolutnie jest warta Twojej uwagi. To model Beko EWUE7636XAW od szeroko świetnego producenta Beko. To jasne, że urządzenie ma być w dobrej cenie, ale jest coś więcej w tej kwestii. Pobór prądu w kontekście długofalowym – czyli ile za ile? Omawiana pralka pobiera w rok dokładnie tyle: 69 kWh i 42.78. Woda jest źródłem życia. Dlatego trzeba wykorzystywać ją rozsądnie. Ten model pralki jest ekonomiczny – podczas jednego cyklu prania zużywa wyłączenie tyle: 44 litry. Lubisz rozkoszny spokój i przyjemną ciszę? To wspaniale się składa – opisywany model w trakcie wirowania wydaje z siebie tylko tyle dźwięku: 74 dB. Chcesz mieć wszystko od razu? Wspaniale, Twoje pranie będzie w mgnieniu oka – max. szybkość wirowania jest równa 1200 obr/min. Kojarzysz ten tekst? „Liczy się to, co wewnątrz” – jest to fakt. Jak wiele wsadzisz ubrań wewnątrz tego modelu pralki?
Faktycznie dużo, pojemność bębna tej pralki to 7 kg. Jak Twój dom? Masz trochę miejsca na ten egzemplarz? Zobacz gabaryty, aby na sto procent weszła. Recenzowana pralka posiada gabaryty: 45 x 59,5 x 84 cm. I jak uważasz? Do łazienki wejdzie?

Prezentowany model, czyli Beko EWUE7636XAW od znanego producenta Beko to autentyczny bohater na rynku. W jaki sposób w tej maszynie wsadza się rzeczy? Sposób ładunku to od przodu. Niebagatelna sprawa dla lubiących szczegóły – ta machina posiada kolor biały. Nasuwa się pytanie – czy ten sprzęt faktycznie tak super dopiera ubrania? Owszem, zweryfikowaliśmy to – klasa prania niniejszego egzemplarza to A. Cudownie, że pranie jest czyste, jednak co z suszeniem ciuchów? To zależy od klasy wirowania, im większa, tym bardziej odwirowuje wodę. W tej pralce klasa wirowania to B. A jak dużo wody pozostaje w praniu? Wiemy to: 0.53. Rozmowa zaczyna być głośna, gdyż Twoja pralka Ci przeszkadza? Zapomnij, z tą pralką to już przeszłość. Jest cicha, poziom głośności jest znikomy – klasa poziomu natężenia hałasu wirowania to dokładnie B.

W jaki sposób reguluje się szybkość wirowania w prezentowanym urządzeniu? Funkcja regulacji prędkości wirowania w tym urządzeniu jest dokładnie taka: skokowa. Trapisz się, ile wyłożysz za energię elektryczną? Spokojnie, omawiana maszyna piorąca na 1 cykl pobiera wyłącznie 0,769 kWh. Jeśli szastać kapustą, to rozsądnie. Wydatki w odniesieniu do używania wody są znaczące. Ta pralka rocznie zużywa w przybliżeniu 10339 litrów. Nowoczesność to fundament dobrego sprzętu. Potrzebujesz modelu pralki, co dużo potrafi? Oto ona – ma duży wybór programów. A precyzyjnie funkcje piorące są tego typu: autoczyszczenie sterylizacja wnętrza pralki, bawełna, bielizna, ciemne materiały, delikatny, dodatkowy program z aplikacji HomeWhiz, eco 40-60, jeans, kołdry puchowe, koszule, odplamianie, odzież niemowlęca, odzież sportowa, płukanie, pranie wstępne, StainExpert, syntetyki, szybki, szybki 14 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie. Dawno temu zaawansowanej techniki było mało. Dziś jest inaczej. Ten sprzęt ma dokładnie takiego typu technologie: aplikacja Beko HomeWhiz, bęben Beko AquaWave, ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, pranie z dodatkiem pary Beko Steam Cure, silnik bezszczotkowy Beko ProSmartInverter, utrzymanie świeżości po zakończonym cyklu Beko Fresh Therapy.

Poza tym, co prócz tego umie recenzowana maszyna? Uśmiechniesz się, jak wiele posiada opcji dodatkowych. Zobacz sam, to one: pranie w zimnej wodzie, możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem, funkcja Pupil, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu. Maszyna już jest, a co z akcesoriami? To masz w zestawie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Najprawdopodobniej ktoś przyniesie Ci Twoją pralkę do domu. Mimo to fajnie być świadomym, jak dużo waży. Masa niniejszego sprzętu to dokładnie 63 kg. Gwarancja to kluczowa sprawa. Omawiana maszyna piorąca posiada gwarancję wynosząca 24 miesiące. Nadszedł czas na cenę. Jak dużo jesteś zmuszony wydać? Cena niniejszej maszyny jest równa 1 400 zł – 1 599 zł zł.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 45 x 59,5 x 84 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 69 kWh = 42.78 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 45 x 59,5 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LCD
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: tak
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

119 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko EWUE7636XAW w naszym rankingu pralek z funkcją pupil zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Beko EWUE6636XAW

Egzemplarz Beko EWUE6636XAW od marki Beko. Rzekomo rozmiar jest nieistotny. W przypadku prezentowanej maszyny to priorytetowa sprawa – ma się zmieścić. Rozmiary recenzowanego sprzętu –  Głęb. x Szer. x Wys. są równe: 40 x 60 x 84 cm. Prędkość działania bębna to wart uwagi czynnik – im jest większy, tym mniejszy okres wyczekiwania na Twoje pranie i co więcej, niższa wilgoć odzieży po zrealizowanym cyklu prania. Jak prędko ten model zdoła wirować? Max. prędkość wirowania równa się: 1200 obr/min. Okej, a co z hałasem? Przy recenzowanej pralce jesteś w stanie bez zakłóceń plotkować, tak zjawiskowo jest bezdźwięczna. Poziom natężenia hałasu wirowania wynosi tylko 74 dB. Należącym do kluczowych atrybutów Twojej pralki jest jej objętość. Jak dużo będziesz w stanie władować do jej wnętrza rzeczy? Stosunkowo wiele, bo tyle: 6 kg. Jak wiele wody bierze na jedno pranie? Bez nerwów, jedynie 36 litrów. Energia to nakład pieniężny w długotrwałej perspektywie. Jak wiele energii elektrycznej zużywa niniejszy egzemplarz, a także jaki będzie to wydatek? Na sto prań równa się 64 kWh, co w Polskich Nowych Złotych jest równe 39.68 zł.

Prezentujemy egzemplarz Beko EWUE6636XAW od marki Beko, którego odcień jest biały. Oto trochę detali technicznych. Klasa prania omawianej machiny jest A. Zatem co to oznacza? Odnosi się do skuteczności prania – to znaczy , jak precyzyjnie likwiduje zabrudzenia z odzieży. Cenisz sobie szybkie działanie? Jesteś świadomy, co ma wpływ na to, czy Twoje pranie będzie w mig suchutkie? Na ogół przyczynia się do tego wirowanie. Pojawia się kwestia: jak prędko bęben Twojej nowiutkiej maszyny piorącej będzie się obracać? Odpowiedź na to pytanie to klasa wirowania. W prezentowanej maszynie piorącej jest dokładnie taka: B. Rozstrzygający wynik odwirowania wsadu to zatem wilgotność resztkowa. W omawianym urządzeniu jest równa 0.53. Jest opcja regulacji szybkości wirowania. W tej machinie to funkcja regulacji skokowa.

Okej, jednak co z poziomem natężenia hałasu? Klasa poziomu hałasu wirowania w prezentowanej machinie jest dokładnie taka: B Rozmiar Twojej nowiusieńkiej maszyny do prania w tej chwili poznałeś. Mimo to co z masą niniejszego egzemplarza? Masa tego egzemplarza dokładnie równa się 57 kg. Co poza tym jest w stanie prezentowana maszyna do prania? Ma w zasadzie pokaźny wybór funkcji dodatkowych. Poznaj je sam – to o nich mowa: pranie w zimnej wodzie, możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem, funkcja Pupil, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu. Mamy XXI wiek, więc recenzowany model posiada nowoczesne technologie. Jakie konkretnie? Wypunktowujemy je dokładnie tutaj: aplikacja Beko HomeWhiz, bęben Beko AquaWave, ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, pranie z dodatkiem pary Beko Steam Cure, silnik bezszczotkowy Beko ProSmartInverter, utrzymanie świeżości po zakończonym cyklu Beko Fresh Therapy.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o recenzowanej maszynie? Wskazanym jest powiedzieć o programach prania. To fundamentalna sprawa – Twoja pralka ma być prosta w zastosowaniu. Tak przedstawiają się jej programy piorące: autoczyszczenie sterylizacja wnętrza pralki, bawełna, ciemne materiały, delikatny, dodatkowy program z aplikacji HomeWhiz, eco 40-60, jeans, kołdry puchowe, koszule, odplamianie, odzież niemowlęca, płukanie, sport, StainExpert, syntetyki, szybki, szybki 14 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie. Dodatkowo posiada jeszcze wyposażenie, w którym jest: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Jakim sposobem wrzucać pranie do niniejszego urządzenia? Ładowanie jest od przodu.

Powróćmy ponownie do kwestii obsługi. To jest łatwe – poprzez programator, czyli elektroniczne: pokrętło, ekran dotykowy. Starasz się być zgodnym ze środowiskiem? Fenomenalnie – ta pralka Ci to ułatwi. Czemu? Bo używa podczas roku wyłącznie tak niewielką ilość wody jak na oko 8799 litrów. A co prądu na 1 pranie? To mniej więcej: 0,815 kWh. Szukasz bez wątpienia, ile trwa gwarancja na tę maszynę do prania? Dla niniejszego modelu jest to 24 miesiące. Przechodzimy do podstawowej kwestii, czyli kosztu wspomnianego urządzenia. Ten egzemplarz jest wyprzedawany za 1 400 zł – 1 599 zł zł.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 40 x 60 x 84 cm
 • Pojemność: 6 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 64 kWh = 39.68 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 40 x 60 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LCD
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: tak
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

48 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko EWUE6636XAW w naszym rankingu pralek z funkcją pupil zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. Beko WRE6512XWWE

Oto model Beko WRE6512XWWE. Marki Beko. Dlaczego warto mieć recenzowany sprzęt? Przyczyn jest ogrom, nie zwlekając, szybko je zaprezentujemy. Posiadasz pokaźną szafę pełną ciuchów? Bez spiny, prezentowana maszyna piorąca to opanuje. Objętość na odzież wynosi 6 kg. Potrzebujesz odkładać monety? Przecież to zrozumiałe, że najlepiej zapłacić mniej. Finanse to nie jest tylko i wyłącznie koszt egzemplarza, to dodatkowo zużycie mediów. Jak dużo wody zużywa na 1 cykl prania? Naprawdę mało – precyzyjnie to tyle: 36 litrów. A ile mocy? Na 100 cykli piorących: 73 kWh. Jak dużo to PLNów? Coś koło 45.26 zł. Wciśnie się do toalety/kuchni? Podajemy gabaryty, a oto one GxSxW: 41,2 x 60 x 84 cm. Co dodatkowo należy znać? Poziom głośności pracy w trakcie wirowania – 76 dB. Jak prędko pracuje prezentowany egzemplarz? Największa szybkość wirowania wynosi dokładnie 1000 obr/min.

Obczaj co Beko WRE6512XWWE od Beko ma w sobie. Woda – fundamentalna sprawa na Ziemi. Jak dużo pobiera prezentowany model w ciągu roku? Zaledwie: 8799 litrów. Świetnie, jeśli pralka nie zżera mnóstwo energii. Niniejszy sprzęt pobiera na cykl tylko tyle: 0,73 kWh. Zawilgocone swetry? Zapomnij – omawiana pralka posiada wilgotność resztkową wynoszącą mniej więcej 0.62. To wystarczy. Cenisz doprane ciuchy? Oczywiście, po to nabywasz nową pralkę. Zobacz klasę prania niniejszego modelu pralki: A. Ale szybkość! Działa jak cyborg – i wyśmienicie, bo posiada klasę wirowania C. Po zapaleniu prania odczuwasz, jakbyś znalazł się na imprezie, z winy olbrzymiego szumu? Nie z recenzowanym egzemplarzem – klasa poziomu hałasu jest równa B. Rozwalona nawierzchnia, ponieważ pralka hopsa jak nakręcona? Ważna sprawa to konfiguracja tempa wirowania. W recenzowanej maszynie forma regulacji jest dokładnie taka: skokowa.

Kolor jest bardzo ważny, to niemalże jak przy wyborze samochodu. Powinien się podobać. Kolor niniejszego urządzenia to biały. Wspaniale byłoby, gdyby rzeczy samodzielnie się umieszczały wewnątrz bębna. To niemożliwe, ale i tak zdołasz prościutko zrobić to samodzielnie, dlatego że metoda ładowania jest od przodu. Jest świetnie, albowiem w niniejszej machinie możesz prać, co dusza zapragnie – popatrz na programy piorące, to ich lista: autoczyszczenie sterylizacja wnętrza pralki, bawełna, bielizna, ciemne materiały, classic, delikatny, dziecięcy, eco 40-60, jeans, koszule, mix, płukanie, puchowe, sport, syntetyki, szybki, szybki 14 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie. Lubisz móc na maksa – to normalne. I Twoje urządzenie również. Ogarnij, jakie są w pakiecie funkcje dodatkowe: pranie w zimnej wodzie, możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza, funkcja Pupil, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, pranie wstępne.

Mające znaczenie są nowoczesne możliwości, w temacie urządzeń. W recenzowanym egzemplarzu zastosowane jest dużo współczesnych technologii: ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, utrzymanie świeżości po zakończonym cyklu Beko Fresh Therapy. Przesuniesz ją bez wysiłku, albowiem waży jedynie tyle: 56 kg. Co w pakiecie? Bardzo dużo gadżetów: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Nie dopiera? Bez stresu, bo jest gwarancja na 24 miesiące. Ile chcesz wydać Polskich Nowych Złotych? Omawiany model pralki to wydatek 1 000 zł – 1 199 zł. Fenomenalna pralka zgadza się?

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 41,2 x 60 x 84 cm
 • Pojemność: 6 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 73 kWh = 45.26 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 41,2 x 60 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: E
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: tak
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

43 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko WRE6512XWWE w naszym rankingu pralek z funkcją pupil zdobywa ocenę:

9.8 / 10

4. Beko SWRE7512XWWE

Koniecznie weź pod uwagę omawiany sprzęt – Beko SWRE7512XWWE od Beko. Prezentowana machina wyróżnia się z mnóstwa powodów. Odznacza się zwłaszcza pojemnością, która wynosi 7 kg. Wejdzie czy nie? Sprawdź przestrzeń i rozmiary przed nabyciem – recenzowany sprzęt posiada takie wymiary: 45 x 60 x 84 cm. Pędzić po autostradzie tą machiną nie będziesz, mimo tego silnik ma wypasiony – jego maksymalna prędkość wirowania jest równa 1000 obr/min. Masz dość harmidru? To oczywiste, cisza to kluczowy temat. Z prezentowanym urządzeniem to masz – wytwarza tylko tyle decybeli podczas prania: 74 dB. Rachunek za energię elektryczną stresuje Cię? To nie problem, prezentowana machina nie zżera wiele na sto cykli i nie wydasz milionów – oto informacje z pierwszej ręki: 78 kWh i 48.36 zł. Czy sporo wody bierze recenzowana machina na pranie? Bez stresu, niezbyt dużo ledwo – tyle: 45 litrów.

Beko SWRE7512XWWE od Beko potrafi sporo – sam sprawdź. Wiemy jak ma działać pralka – szybko. Najpierw – wrzucasz pranie. Prezentowany model ładujesz od przodu. Wymiary pralki to jedno, jednak czy faktycznie pasuje do wystroju u Ciebie w domu? Kolor tej pralki jest biały. Pora na kwestię ekologii. Jak wiele omawiany sprzęt pobiera wody w ciągu roku? Mniej więcej tyle: 8799 litrów. Jak wiele wykosztujesz się za prąd? Na jeden cykl prezentowana maszyna zużywa precyzyjnie tyle: 0,91 kWh. Co takiego oferuje omawiany automat? Ma na pokładzie sporo ekscytującej technologii: ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, utrzymanie świeżości po zakończonym cyklu Beko Fresh Therapy. Dobra pralka jest wyposażona w wiele programów do prania – ogarnij, jakie spotkasz w recenzowanym urządzeniu: autoczyszczenie sterylizacja wnętrza pralki, bawełna, bielizna, ciemne materiały, delikatny, dziecięcy, eco 40-60, jeans, koszule, mix, puchowe, sport, syntetyki, szybki, szybki 14 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie.

Pranie ubrań to normalka, ale co innego prezentowana machina może zdziałać? Możliwości dodatkowe: pranie w zimnej wodzie, możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza, funkcja Pupil, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, pranie wstępne.Co takiego w pakiecie otrzymasz z tą machiną? Oto zestawienie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Czy pranie będą bez brudu? Sprawdź klasę prania: A. Jak dużo wilgoci możesz się spodziewać po całym praniu? Wpływa na to klasa wirowania: C. Czy pralka może pracować bezszelestnie? Pewnie – klasa poziomu hałasu wirowania tego sprzętu: B.

Wybornie, gdy spodnie są suche po wygrzebaniu z pralki. Odpowiada za to wilgotność resztkowa. W tym sprzęcie wilgotność resztkowa jest równa 0.62. Czy niniejszy sprzęt się komfortowo ustawia? Tak, na luzie, gdyż jest wyposażony w taki programator: elektroniczne: pokrętło, przyciski. Co z tematem regulacji szybkości wirowania? W tym urządzeniu regulacja prędkości wirowania jest skokowa. Jest siła? Przetransportujesz to cacko? Z palcem w nosie, waży tylko 63 kg. Jest usterka? Nie denerwuj się, gdyż jest gwarancja: 24 miesiące, 10 lat na silnik. Niniejszy automat jest nowoczesny i za dobrą cenę – cena: 1 200 zł – 1 399 zł. To absolutnie kapitalna machina.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 45 x 60 x 84 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 78 kWh = 48.36 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 45 x 60 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: E
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: tak
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

36 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko SWRE7512XWWE w naszym rankingu pralek z funkcją pupil zdobywa ocenę:

9.7 / 10

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralka z funkcją Pupil – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Ilość ocen: 9 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Pralka z funkcją Pupil – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze