Pralka 14 kg wsadu – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

Data ostatniej aktualizacji: 3 lipca 2024

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralka 14 kg wsadu - ranking

Pralka 14 kg może jednorazowo wyprać do 14 kg prania, co pozwala zaoszczędzić czas, wodę i energię. Aby znaleźć najlepszy model dla swojego gospodarstwa domowego, szukaj pralki o wspomnianej pojemności, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić wiele wsadów prania i wystarczająco trwała, aby służyć przez kilka lat.

Zebraliśmy tutaj najlepsze pralki 14 kg, które otrzymały dobre opinie posiadaczy, mają dobre parametry i nie kosztują zbyt wiele. Zaczynajmy nasz ranking pralek 14 kg.

Odbierz darmowego e-booka!

Nie wiesz, jak wybrać pralkę i od czego zacząć?

Pomoże Ci w tym mój bezpłatny e-book "Jak wybrać pralkę".

Kliknij przycisk poniżej i odbierz swój egzemplarz już teraz!

Pralki 14 kg – Porównanie Egzemplarzy w lipcu 2024 roku

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/hoover-hwp-414ambc-1-s.jpgHoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S2 000 zł - 2 499 złhttps://pralka.com.pl/sklep/hoover-hwp-414ambc-1-s-euro10 na 1067 x 60 x 85 cm14 kg

Pralka 14 kg – Ranking TOP Modeli w 2024 roku

1. Hoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S

Jaka jest najlepsza pralka 14 kg w naszym rankingu? Przedstawiamy jedyną i najlepszą pralkę o pojemności 14 kg! To model H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S od Hoover. Taka ładowność sprawdzi się nie tylko u dużej rodziny, ale także na przykład wtedy, gdy prowadzisz domowy pensjonat i często pierzesz pościel. Jej wymiary wynoszą 67 x 60 x 85 cm, a maksymalnie w ciągu roku zużywa 56 kWh, czyli 43 złote. Jak na taką specyfikację, ta wartość nas zaskoczyła! Co także musisz wiedzieć, to to, że Pralka Hoover osiąga 1400 obr/min, co znacznie przyspieszy czas jaki pranie potrzebuje na wyschnięcie. Co jeszcze ma do zaoferowania?

Ogromną pozytywną cechą pralki 14 kg Hoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S zaraz za jej pojemnością jest jej klasa energetyczna, ponieważ mieści się w klasie A! To głównie za sprawą silnika inwerterowego, ponieważ taki silnik jest mniej awaryjny, a także dużo ciszej pracuje. Dzięki niemu, pranie możesz uruchomić nawet w nocy i nikomu nie zakłócisz odpoczynku. Pralka ta jest wyposażona w wyjątkową technologię pomiaru wagi wsadu, która później na tej podstawie dobiera odpowiednie parametry prania, jeśli chodzi o potrzebną wodę czy prąd. To niezwykle intuicyjny sprzęt! Jak wspomnieliśmy na samym początku, pralkę możesz wykorzystać w celach biznesowych, a to też za sprawą 16 programów prania, jakie masz do wyboru w tym modelu od Hoover.

Pralka Hoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S zapewnia też zmniejszone zagniecenia, a to za sprawą systemu, który pod koniec prania uruchamia do pracy parę. W ten sposób unikniesz też prasowania tej góry prania! Model H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S to nowoczesny sprzęt, więc jak się domyślasz, tę pralkę możesz w pełni obsłużyć zdalnie. Zainstaluj aplikację hOn i sprawdzaj jak się ma Twoje pranie, ile energii zużywa pralka oraz co ciekawe, możesz poszukać wskazówek, jeśli coś dzieje się z Twoją pralką. To dopiero wygoda, co?

Podsumowując, pralka Hoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S to klasa sama w sobie. Jej możliwości są ogromne, a jeszcze większa ich liczba czeka w aplikacji do obsługi. Jeśli tylko potrzebujesz tak dużej ładowności, to ta pralka Hoover jest dla Ciebie idealna! W wielu sklepach kosztuje ona w okolicach 2800 złotych, ale możesz ją często spotkać na dobrej promocji. To bez dwóch zdań najlepsza pralka 14 kg wsadu w lipcu 2024 roku. Nasz ranking pralek musiał ją uwzględnić.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ: Pralka 14 kg Pełnogabarytowa
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 67 x 60 x 85 cm
 • Pojemność pralki: 14 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 56 kWh = 34.72 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: A
 • Automatyka prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Programy prania: 20 stopni, all-in-one, antyalergiczny, automatyczny, bawełna, eco 40-60, odzież sportowa, płukanie, syntetyki, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie
 • Funkcje dodatkowe: wybór stopnia zabrudzenia, dodatkowe płukanie, start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu
 • Zastosowane technologie: aplikacja Candy/Haier hOn Smart Home, automatyka prania Hoover Kg Mode

Zalety

 • Najwyższa klasa prania
 • Niski poziom hałasu wirowania
 • Wysoka wilgotność resztkowa, co zapewnia lepszą suchość ubrań po praniu
 • Funkcja mniej zagnieceń
 • Duża pojemność bębna – 14 kg
 • Zużywa mniejszą ilość wody przy największym załadunku niż pozostałe pralki na rynku
 • Zaawansowana automatyka wagowa
 • Silnik inwerterowy
 • Zawiera prostą instrukcję obsługi w języku polskim

Wady

 • Brak wad

Sklepy

7 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Pralka 14 kg wsadu Hoover H-Wash 500 Pro HWP 414AMBC/1-S w naszym rankingu zdobywa ocenę:

10 / 10

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralka 14 kg wsadu – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

Ilość ocen: 14 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Pralka 14 kg wsadu – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze