O Nas

Data ostatniej aktualizacji: 13 stycznia 2022

Cześć! Z tej strony Sebastian Przyborowski. Jest mi miło powitać Cię na portalu pralka.com.pl – największym rankingu pralek w Polsce. Misją serwisu jest ułatwić Ci wybór odpowiedniej pralki, pralko-suszarki lub suszarki do prania względem Twoich potrzeb. Moim celem, jako redaktora jest przekazanie Ci jak największej liczby informacji związanej z poprawnym wyborem tego sprzętu. Dlatego serwis ten jest podzielony na kilka sekcji takich jak:

  • Rankingi Produktowe
  • Recenzje Produktów
  • Poradniki

Pozwala to na sprawniejszą nawigację po serwisie w kontekście informacji których potrzebujesz na danym etapie zakupowym. Jeżeli jesteś w trakcie zakupu pralki, to na wstępie polecam sprawdzić sekcję poradnikową, aby zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami na które powinieneś zwrócić uwagę w trakcie selekcji produktów. Następnie przejdź do rankingów produktowych i wybierz ten według którego chcesz kategoryzować swoje produkty. Co mam na myśli? Jeżeli zależy Ci na pralkach według danego przedziału cenowego, to przejdź do sekcji rankingowej według „ceny”. Jeżeli zależy Ci na kolorze, przejdź do sekcji według „koloru”. Gdy znajdziesz już interesujące Cię modele, zachęcam do przeczytania pełnej recenzji na temat tych produktów i podjęcie finalnej decyzji. Z własnego doświadczenia w pomocy klientom przy wyborze pralki wiem, że tego typu podejście do sprawy, pozwala zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach i skupieniu się tylko na produktach, które faktycznie mogą odpowiadać Twoim potrzebom.

Dobrze! Mały wstęp mamy już za sobą – wiesz jak korzystać z witryny i wiesz, po co powstała. Założę się jednak, że teraz zastanawiasz się, kim jestem, jaką wiedzę na temat omawianego sprzętu posiadam i dlaczego postanowiłem się nią z Tobą podzielić. Zgadłem? Super! Pozwól, że się przedstawię.

Sebastian Przyborowski (Założyciel i redaktor)

Sebastian Przyborowski

W 2011 roku rozpocząłem pracę na stanowisku doradcy ds. obsługi klienta z zakresu pralek, pralko-suszarek i suszarek do prania w jednym z największych Polskich sklepów RTV i AGD w Polsce. Przez ponad 10 lat pracy spotkałem się z każdym problemem i pytaniem dotyczącym tego sprzętu. Serio! W tym temacie nie zdziwi mnie już nic. Przez ostatnie lata pracy, a dokładniej to od 2017 roku, zacząłem wszystkie te pytania, wątpliwości, problemy, awarię itd., zapisywać. Początkowo stwierdziłem, że ułatwi mi to pracę, przy niektórych bardziej „skomplikowanych” przypadkach. W 2020 roku baza tych informacji była tak obfita, że doszedłem do wniosku, że to jest praktycznie encyklopedia wiedzy o pralkach i sprzętach im podobnym. Stwierdziłem, że warto by się tym podzielić z klientami na nieco szerszą skalę i dać im możliwość łatwiejszego wyboru poprzez stronę Internetową. Zakupy w sklepie stacjonarnym bez wstępnej wiedzy produktowej, nie zawsze mogą być dla nas satysfakcjonujące, jako klienci potrzebujemy informacji o co, chociażby zapytać sprzedawcę. Tym samym postanowiłem, że przeniosę moją wiedzę do Internetu i stworzę serwis, który ułatwi życie kupującym. Rozpocząłem naukę podstaw tworzenia stron Internetowych i wziąłem się do pracy, tym oto sposobem końcem 2021 roku, a dokładnie 10.09.2021 r. powstał w wersji wstępnej serwis pralka.com.pl, na którego czele stoję jako założyciel i główny redaktor.

Każdy artykuł, który publikuję jest zawsze poparty wiedzą praktyczną i rzetelnymi badaniami. Tworząc ranking zawsze biorę pod uwagę stosunek ceny do jakości i awaryjność modeli danego producenta. Tym samym możesz być pewny, że publikowane tutaj informacje, to rzetelne źródło wiedzy, które pomoże Ci osiągnąć cel, czyli kupić użyteczny sprzęt na lata.

Co więcej, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź indywidualne pytania możesz do mnie napisać na mój adres e-mail: sebastian.przyborowski3@gmail.com lub napisać do mnie Facebooku (link do profilu znajdziesz pod moim zdjęciem).

Jak tylko znajdę chwilę odpiszę i pomogę. Jeśli doczytałeś do tego momentu to chcę Ci podziękować za Twój cenny czas. I zaprosić do lektury, którą przygotowałem dla Ciebie w pozostałych sekcjach witryny.

Byłbym zapomniał. Serwis bierze udział w programach partnerskich, nie miej mi tego za złe, po prostu za coś muszę utrzymać witrynę, abyś mógł z niej korzystać, jak i za coś muszę żyć. Więcej na ten temat przeczytasz w regulaminie. Dzięki za zrozumienie!

Pozdrawiam, Sebastian.


Dane kontaktowe:

  • E-mail: sebastian.przyborowski3@gmail.com (Kontakt)
  • E-mail: sebastian.przyborowski@pralka.com.pl (Współpraca)

Adres Pocztowy:

  • Ulica: Jana Boenigka 4
  • Miasto: Olsztyn
  • Kod Pocztowy: 10-686
  • Województwo: Warmińsko-Mazurskie