Pralka z WI-FI – Ranking Najlepszych Inteligentnych Pralek Sterowanych Smartfonem w lipcu 2022 roku

Data ostatniej aktualizacji: 4 lipca 2022

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralka z wifi - ranking

Inteligenta Pralka Sterowana Smartfonem – Porównanie Egzemplarzy w lipcu 2022 roku

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/lg-pralka-f4wn409s1-lg.jpgLG Vivace F4WN409S1do 999 złhttps://pralka.com.pl/sklep/lg-pralka-f4wn409s1-lg-euro10 na 1056 x 60 x 85 cm9 kg
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-ewue7636xaw.jpgBeko EWUE7636XAW1 400 zł - 1 599 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-ewue7636xaw-euro9.9 na 1045 x 59,5 x 84 cm7 kg
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/samsung-ww90ta046te.jpgSamsung WW90T504DAE2 000 zł - 2 499 złhttps://pralka.com.pl/sklep/samsung-pralka-ww90t504daes6-euro9.8 na 1055 x 60 x 85 cm9 kg

Inteligentna Pralka WI-FI  – Ranking TOP 3 Modeli w 2022 roku

1. LG Vivace F4WN409S1

Obowiązkowo weź pod uwagę ten model pralki – LG Vivace F4WN409S1 od LG. Omawiana pralka wyróżnia się z wielu powodów. Odznacza się między innymi pojemnością, która wynosi 9 kg. Wejdzie czy nie? Obczaj przestrzeń i wymiary przed kupnem – prezentowany sprzęt posiada takie gabaryty: 56 x 60 x 85 cm. Gazować po autostradzie tą pralką nie będziesz, ale silnik ma szybki – jego maksymalna prędkość wirowania wynosi 1400 obr/min. Masz dość szumu? To proste, cisza to fundament. Z niniejszym modelem to masz – generuje zaledwie tyle decybeli podczas prania: 75 dB. Rachunek za energię Cię wkurza? Luzik, omawiana pralka nie zużywa sporo na sto cykli i nie wydasz fury pieniędzy – oto konkrety: 77 kWh i 47.74 zł. Ile wody bierze omawiana pralka na pranie? Bez nerwów, niewiele tylko – tyle: 50 litrów.

To dobry sprzęt, od marki LG. Omawiana maszyna posiada zaawansowane technologie, to ich zestawienie: aplikacja LG Smart ThinQ, zróżnicowane ruchy bębna LG 6Motion Direct Drive. Masz uczulenie? Lubisz ciuszki z syntetycznych tkanin? Wspaniale, gdyż ta  pralka posiada całe mnóstwo dedykowanych programów – zobacz jakich: antyalergiczny, antyalergiczny parowy, bawełna, cichy, delikatny, dziecięcy parowy, mało wymagające, mieszane, mój program, pościel, pranie ręczne, pranie wstępne, sport, syntetyki, szybki 30 min, wełna. Pragniesz czegoś niestandardowego? To niniejszy model – oto jego funkcje dodatkowe: dodatkowe płukanie, zdalne sterowanie smartfonem, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu. Pranie brudów to ciężka sprawa? Tyle dobrze, że niniejszy model jest lekki – waży jedynie 71 kg. Masz dosyć sytuacji, gdy Twoje ubrania są nieuprane? Potrzebujesz pralkę z wyższą klasą prania – Bingo! Ta pralka posiada dokładnie taką: A.

Klasa wirowania? Po co to? To oznacza suche pranie po zakończonym cyklu prania. Niniejszy model ma dokładnie taką klasę wirowania: B. Czy niniejsza pralka pracuje bezgłośnie? Praktycznie to tak, ta pralka ma klasę poziomu hałasu wirowania B. Kolor będzie odpowiedni? Ta pralka ma kolor biały. Jesteś z branży informatycznej? Jeżeli nie, to też dobrze – programator w tym sprzęcie jest taki: elektroniczny. Jak to się to pranie wrzuca w prezentowanym egzemplarzu? Bezproblemowo – od przodu. Ochrona środowiska to u Ciebie w domu kluczowa rzecz? Rewelacyjnie, ten model pralki W ciągu roku pobierze około tyle litrów wody: 8800 litrów. Masz w posiadaniu małą elektrownię słoneczną? Kilowaty to za każdym razem koszt. Z recenzowanym egzemplarzem zaoszczędzisz, na pranie ma pobór około 0,81 kWh.

Wieszasz nasiąknięte rzeczy? Nie z niniejszą pralką. Poziom wilgotności po cyklu prania jest równa: 0.44. Co ponadto należy napisać o sposobie regulacji szybkości wirowania w recenzowanej maszynie? W omawiany egzemplarzu jest następująca: skokowa. Pragniesz posiadać świetny pakiet? Z prezentowaną machiną masz dokładnie to: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. A co jeżeli pralka się zbuntuje? Luz, przecież posiadasz gwarancję na 24 miesiące, 10 lat na silnik. Warta podkreślenia rzecz, to znaczy wydatek – jak wiele za prezentowany egzemplarz? Przedstawianą pralkę możesz mieć za do 999 zł. Chwalimy niniejszą pralkę nie bez powodu, to poważnie bardzo dobry sprzęt.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 56 x 60 x 85 cm
 • Pojemność: 9 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 77 kWh = 47.74 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 56 x 60 x 85 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: nie
 • Automatyka prania: nie
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: Brak

Zalety

Wady

Sklepy

131 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

LG Vivace F4WN409S1 w naszym rankingu inteligentnych pralek z wi-fi sterowanych smartfonem zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Beko EWUE7636XAW

Oto model Beko EWUE7636XAW. Marki Beko. Czemu warto nabyć omawiany model? Czynników jest sporo, nie zwlekając, za chwilę je omówimy. Masz obfitą szafę? Luz, niniejsza maszyna to opanuje. Maksymalna pojemność na odzież jest równa 7 kg. Potrzebujesz oszczędzać banknoty? To proste, że lepiej płacić mało. Koszty to nie jedynie cena modelu, jest to również używanie sprzętu. Ile wody wykorzystuje na jeden cykl? Niedużo – tyle: 44 litry. A energia? Na sto cykli prania: 69 kWh. Ile jest to Polskich Nowych Złotych? Coś koło 42.78 zł. Zmieści się do kuchni/łazienki? Prezentujemy wymiary, to one G x S x W: 45 x 59,5 x 84 cm. Co również należałoby wiedzieć? Poziom głośności podczas wirowania – 74 dB. Jak szybko działa omawiany model pralki? Max. prędkość wirowania to dokładnie 1200 obr/min.

Prezentowany model, czyli Beko EWUE7636XAW od uznanego producenta Beko to autentyczny hit na rynku. W jaki sposób w tej machinie wsadza się ubrania? Sposób ładunku to od przodu. Warta uwagi sprawa dla lubiących szczegóły – ta machina posiada kolor biały. Nasuwa się pytanie – czy ten sprzęt naprawdę tak idealnie dopiera ubrania? Owszem, zweryfikowaliśmy to – klasa prania niniejszego egzemplarza to A. Bajecznie, że pranie jest czyste, jednak co z suszeniem ciuchów? To zależy od klasy wirowania, im większa, tym bardziej odwirowuje wodę. W tej pralce klasa wirowania to B. A jak dużo wody pozostaje w praniu? Wiemy to: 0.53. Rozmowa zaczyna być głośna, bo Twoja pralka Ci przeszkadza? Luz, z tą pralką to już przeszłość. Jest cicha, poziom głośności jest niski – klasa poziomu hałasu wirowania to B. Jak zmienia się prędkość wirowania w prezentowanym modelu? Regulacja szybkości wirowania w tym urządzeniu jest dokładnie taka: skokowa.

Głowisz się, ile wydasz za prąd? Bez stresu, omawiana pralka na jedno pranie zużywa zaledwie 0,769 kWh. Jak wydawać siano, to mądrze. Eksploatacja w perspektywie poboru wody są znaczące. Omawiana maszyna piorąca na rok pobiera plus minus 10339 litrów. Innowacyjność to sedno znakomitego urządzenia. Wypatrujesz sprzętu, który wiele potrafi? Mówisz i masz to ona – posiada szeroki wybór funkcji prania. A precyzyjnie funkcje prania są takie: autoczyszczenie sterylizacja wnętrza pralki, bawełna, bielizna, ciemne materiały, delikatny, dodatkowy program z aplikacji HomeWhiz, eco 40-60, jeans, kołdry puchowe, koszule, odplamianie, odzież niemowlęca, odzież sportowa, płukanie, pranie wstępne, StainExpert, syntetyki, szybki, szybki 14 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie. W przeszłości zaawansowanej techniki było mało. Dziś jest odwrotnie. Prezentowany sprzęt posiada dokładnie takiego typu technologie: aplikacja Beko HomeWhiz, bęben Beko AquaWave, ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion, pranie z dodatkiem pary Beko Steam Cure, silnik bezszczotkowy Beko ProSmartInverter, utrzymanie świeżości po zakończonym cyklu Beko Fresh Therapy.

W dodatku co prócz tego może omawiana maszyna? Uśmiechniesz się, jak mnóstwo ma funkcji dodatkowych. Zobacz sam, to one: pranie w zimnej wodzie, możliwość skrócenia czasu prania, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem, funkcja Pupil, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, pranie wstępne, dodanie pary do cyklu. Twoja pralka już na miejscu, a co takiego z akcesoriami? To otrzymujesz w zestawie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Najprawdopodobniej ktoś przywiezie Ci Twoją pralkę do domu. Mimo to dobrze byłoby być świadomym, jak dużo waży. Masa prezentowanego sprzętu to dokładnie 63 kg. Gwarancja to istotna sprawa. Recenzowana maszyna piorąca ma gwarancję wynosząca 24 miesiące. Najwyższa pora na cenę. Jak dużo jesteś zmuszony wydać? Cena omawianej maszyny jest równa 1 400 zł – 1 599 zł zł.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 45 x 59,5 x 84 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 69 kWh = 42.78 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 45 x 59,5 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LCD
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: tak
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

119 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko EWUE7636XAW w naszym rankingu inteligentnych pralek z wi-fi sterowanych smartfonem zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. Samsung WW90T504DAE

Sprawdź tą maszynę – serio jest godna Twojej uwagi. To pralka Samsung WW90T504DAE od powszechnie znanego producenta Samsung. Wiadomo, że sprzęt musi być w niezłej cenie, ale jest coś jeszcze w tym temacie. Zużycie mocy w kontekście długoterminowym – to znaczy ile i za ile? Niniejsza maszyna zużywa rocznie tyle: 49 kWh i 30.38. Woda to życie. Z tego powodu należy zużywać ją mądrze. Ten model jest eco – w cyklu prania pobiera zaledwie tyle: 50 litrów. Cenisz błogą ciszę i święty spokój? To rewelacyjnie się składa – przedstawiany sprzęt podczas wirowania wytwarza  jedynie tyle decybeli: 72 dB. Uwielbiasz mieć wszystko na już? Znakomicie, pranie zrobi się ekspresowo – maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr/min. Kojarzysz ten tekst? „Liczy się wnętrze” – jest to prawda. Jak wiele załadujesz ciuchów wewnątrz tej pralki?
Naprawdę sporo, jej pojemność to 9 kg. Jak Twój pałac? Masz miejsce na niniejszy sprzęt do prania? Sprawdź wymiary, żeby na bank się zmieściła. Omawiana pralka ma wymiary: 55 x 60 x 85 cm. I co myślisz? Upchasz ją gdzieś?

Jak w omawianym egzemplarzu wsadza się brudy? To intuicyjne – dorzucasz od przodu. Klasa prania – do czego to? To opisuje: jak wydajnie dopiera brudy. Recenzowany sprzęt ma wysoką klasę prania: A. Popatrz! Klasa wirowania to znacząca sprawa – a precyzyjnie chodzi o mokre pranie. W omawianym modelu klasa wirowania jest taka: B. Odpoczynek to coś, czego pragniesz? Spokojnie, przy recenzowanym modelu to możliwe, wiruje bezdźwięcznie – klasa poziomu natężenia hałasu to dokładnie A. Bycie ECO to dla Ciebie kwestia zasadnicza? To cudownie trafiłeś – recenzowany egzemplarz na rok zasysa mniej więcej tyle wody: 10559 litrów. Następna cecha – zapotrzebowanie energetyczne. Nawet jeżeli masz farmę fotowoltaiczną, to zobacz. Omawiana maszyna do jednego prania potrzebuje dokładnie tyle: 0,494 kWh. Nie masz ochoty oczekiwać na przeschnięte ciuchy? To proste, że życzysz sobie, żeby było szybko ogarnięte. Z recenzowanym egzemplarzem to załatwione.

Ciuszki są odrobinę zawilgocone, ponieważ wilgotność resztkowa wynosi 0.539. Pewnie dowóz będzie w ofercie, jednak gdybyś miał potrzebę przewieźć ten egzemplarz? Nie ma problemu, prezentowany egzemplarz waży raptem 67 kg. Pytasz sam siebie, czy recenzowany sprzęt nie popsuje Ci posadzki w trakcie pracy? Regulacja prędkości wirowania jest skokowa. Czy łatwo możesz uruchomić pranie? W prezentowanym egzemplarzu programator jest dokładnie taki: elektroniczne: pokrętło, przyciski. Rozmyślasz, co jest w komplecie? Nabywasz to: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Są pralki, które chcesz uruchamiać smartfonem. Rzeczy musisz upchnąć sam, ale sprawdź, co Twoja machina jeszcze ma w funkcjach. Funkcje dodatkowe: Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu.

Co omawiany automat ma zaprogramowane? Jest nasycony innowacjami. Co naprawdę ma w sobie? Oto lista: aplikacja Samsung Smart Control, panel Samsung AI Control, pranie bąbelkowe aktywna piana Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter. Masz wiedzę, że materiały są inne od siebie. Oglądaj metki. Ta maszyna to dopierze, tylko załącz adekwatny program. Tu masz listę programów: bawełna, czyszczenie bębna, eco 40-60, higiena, koszule, mieszane, syntetyki, szybki 15 min. Pralki się rozwalają, to nie tajemnica. Co zrobisz? Ta pralka ma gwarancję: 24 miesiące, 10 lat na silnik. Dochodzimy do tego punktu – fundamentalna rzecz – czyli cena. Recenzowany egzemplarz nabędziesz za dokładnie 2 000 zł – 2 499 zł. To rzeczywiście kozacki automat.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 55 x 60 x 85 cm
 • Pojemność: 9 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 49 kWh = 30.38 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1400 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 55 x 60 x 85 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: tak
 • Klasa energetyczna: A
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

55 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Samsung WW90T504DAE w naszym rankingu inteligentnych pralek z wi-fi sterowanych smartfonem zdobywa ocenę:

9.8 / 10

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralka z WI-FI – Ranking Najlepszych Inteligentnych Pralek Sterowanych Smartfonem w lipcu 2022 roku

Ilość ocen: 9 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Pralka z WI-FI – Ranking Najlepszych Inteligentnych Pralek Sterowanych Smartfonem w lipcu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze