Niska pralka wysokość 70 cm – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

Data ostatniej aktualizacji: 2 lipca 2024

Autor: Sebastian Przyborowski

Niska Pralka wysokość 70 cm - ranking

W rankingu postaramy się przedstawić Wam najciekawsze niskie pralki o wysokości do 70 cm, które wykazują się wysoką skutecznością w czyszczeniu ubrań, a przy tym są niezawodne i praktyczne.

Zestawienie zostało podzielone na różne kategorie cenowe, poniżej znajduje się tabela porównawcza. Jaka niska pralka najlepsza? Zaraz się dowiesz – zaczynajmy!

Odbierz darmowego e-booka!

Nie wiesz, jak wybrać pralkę i od czego zacząć?

Pomoże Ci w tym mój bezpłatny e-book "Jak wybrać pralkę".

Kliknij przycisk poniżej i odbierz swój egzemplarz już teraz!

Niskie Pralki (60 cm, 65 cm, 70 cm) – Porównanie Modeli w lipcu 2024 roku

Konsumenci uwielbiają wygodę i łatwość użytkowania pralek. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tych urządzeń, każdy o innych parametrach technicznych i w różnym przedziale cenowym. Ranking pralek może pomóc w podjęciu świadomej decyzji o zakupie. Opinie zadowolonych klientów to doskonałe źródło informacji na temat powyższych akcesoriów gospodarstwa domowego. Warto zapoznać się z tymi cennymi radami i naszą poniższą tabelą porównawczą najlepszych modeli niskich pralek w lipcu 2024 roku.

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/candy-aqua-1042de-2-s.jpgCandy AQUA 1042DE/2-S1 400 zł - 1 599 złhttps://pralka.com.pl/sklep/candy-aqua-1042de-2-s-euro10 na 1044 x 51 x 70 cm4 kg
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/candy-104le-2-s.jpgCandy AQUA 104LE/2-S1 200 zł - 1 399 złhttps://pralka.com.pl/sklep/candy-104le-2-s-euro9.9 na 1044 x 51 x 70 cm4 kg
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/candy-aqua-1142dre-2-s.jpgCandy AQUA 1142DRE/2-S1 200 zł - 1 399 złhttps://pralka.com.pl/sklep/candy-aqua-1142dre-2-s-euro9.8 na 1044 x 51 x 70 cm4 kg
4https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/electrolux-ewc1351.jpgElectrolux EWC13511 400 zł - 1 599 złhttps://pralka.com.pl/sklep/electrolux-ewc1351-euro9.7 na 1051,5 x 49,5 x 67 cm3 kg

Niska Pralka wysokość 60 cm, 65 cm do 70 cm – Ranking TOP 4 Egzemplarzy w 2024 roku

Pralka wysokość 60 cm, czy może 65 cm lub 70 cm? Wszystkie modele o wymienionych wymiarach znajdziesz w poniższym rankingu, który uwzględnił wszystkie niskie pralki dostępne na rynku w lipcu 2024 roku.

1. Candy AQUA 1042DE/2-S

Przed Tobą nietypowy ranking niskich pralek, których wysokość nie przekracza 70 cm! Pierwsze miejsce zdecydowanie należy do pralki Candy AQUA 1042DE/2-S. Prezentowana niska pralka to poważnie wart uwagi sprzęt. Zaczniemy od jej wymiarów, bo to z pewnością Cię najbardziej interesuje. Sprzęt Candy mierzy 44 × 51 × 70 cm, oprócz tego, że jest dużo niższa niż standardowe, to również jest wąska i płytsza. Zmieści się do małej łazienki, a nawet możesz ją umieścić pod umywalką lub ukryć w szafce. Jej pojemność maksymalna to 4 kg, więc jest przede wszystkim idealna dla singla. Jeśli chodzi o zużycie prądu to wartość nie zwala z nóg, ale jest w porządku – pobiera 69 kWh, co daje 53 złote w ciągu roku. Co jeszcze oferuje?

Pralka wysokość 70 cm Candy AQUA 1042DE/2-S wyposażona jest w mnogość programów. Przykładem tego są tryby Higiena i tryb dodatkowego płukania, które w stu procentach zwalczają szkodliwe alergeny i bakterie, a to wszystko również przy pomocy pary wodnej. Dzięki tej funkcji ubrania będą idealnie czyste, a swoje dzieci ubierzesz bez obaw o wszelkie podrażnienia skóry. W tym sprzęcie od Candy wypierzesz nawet najdelikatniejsze części swojej garderoby, do tego celu przygotowano specjalny program do prania wełny. Dodatkowo pralka jest wyposażona w trzy szybkie programy, a najkrótszy z nich trwa tylko 14 minut! Istnieje również możliwość opóźnienia startu – wszystko skonstruowane tak, aby Tobie było wygodnie i funkcjonalnie! Jeśli aspekt hałasu jest dla Ciebie jedną z ważniejszych informacji, to musisz wiedzieć, że poziom hałasu podczas wirowania osiąga wartość 78 dB przy 1000 obr/min. Obsługa modelu AQUA 1042DE/2-S jest niezwykle łatwa, a wszystkie programy prania są przedstawione za pomocą obrazków na panelu sterowania.

Na koniec kolejna cecha, która jest niespotykana, to otwierające się drzwiczki od lewej strony do prawej. Dodatkowo – jak dużo ten model pralki 70 cm zużywa wody rocznie? Tylko tyle: 6400 litrów.

Czy spodziewałeś się aż tylu funkcji po tak małym sprzęcie? Pralka Candy AQUA 1042DE/2-S zdecydowanie zasługuje na tę pierwszą pozycję w naszym rankingu niskich pralek. Wypierzesz w niej praktycznie wszystko, a gotowe ubrania będą wyglądały jak nowe! Cenowo pralka prezentuje się też nienagannie, bo ten model kupisz już za 1599 złotych w wielu sklepach internetowych. To faktycznie najlepsza pralka 70 cm!

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 44 x 51 x 70 cm
 • Pojemność: 4 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 69 kWh = 42.78 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Programy prania: bawełna, delikatny, Eco Mix 20 stopni, koszule, mix, płukanie, syntetyki, wełna/pranie ręczne, wirowanie
 • Funkcje dodatkowe: płukanie antyalergiczne, start/pauza
 • Zastosowane technologie: automatyka prania Candy KG Detector, funkcja antyalergiczna Candy/Hoover AquaPlus

Sklepy

40 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Niskie Pralki Candy AQUA 1042DE/2-S w naszym rankingu zdobywają ocenę:

10 / 10

2. Candy AQUA 104LE/2-S

Niska pralka wysokość 70 cm? To ona – Candy AQUA 104LE/2-S, czyli drugie miejsce w naszym rankingu. Specyfikacja techniczna wygląda podobnie, ale są pewne niuanse! Wymiary pralki Candy wynoszą 44 x 51 x 70 cm, a maksymalnie załadujesz do niej 4 kg prania. Oprócz dosyć niskiego rocznego zużycia energii, które wynosi 69 kWh, co daje nam 53 złote, na cykl jednego prania pralka zużywa 35 litrów wody. To sprzęt idealny do kawalerki. Chcesz poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytaj dalej!

Pralka o wysokości 70 cm Candy AQUA 104LE/2-S wyposażona jest w system o nazwie KG Detector, który równomiernie rozkłada pranie w środku bębna i automatycznie waży załadowany wsad, a wszystko po to, by dobrać odpowiednią ilość wody. Dzięki temu, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także zadbasz o środowisko! Jesteś ciekaw jakie programy prania posiada? Przede wszystkim wypierzesz w niej bawełnę, koszule, syntetyki, a także rzeczy delikatne, do których producenci pralki Candy przygotowali specjalny tryb. Mało tego, możesz wybrać pranie w trybie Eco Mix 20 oraz dodatkowe płukanie. Jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek zapomnieć dorzucić brudne rzeczy zanim nastawisz pralkę, od teraz przestaniesz borykać się z tym problemem. Model AQUA 104LE/2-S wyposażony jest w tryb pauzy, którą możesz użyć w każdym momencie pracy pralki. To w dzisiejszych czasach bardzo pożądane i wygodne rozwiązanie!

Jeśli szukasz modelu, która otwiera się w niestandardowy sposób, to właśnie ją znalazłeś. Pralka Candy otwiera się od lewej strony do prawej. O czym warto też wspomnieć to fakt, że praca sprzętu nie jest uciążliwa, pralka pracuje dosyć cicho, a jeśli chodzi o dokładne wartości, to poziom hałasu nie przekracza 78 dB.

I jak Twoim zdaniem wypadł drugi model od Candy, AQUA 104LE/2-S w naszym zestawieniu niskich pralek? Naszym zdaniem, to doskonała opcja dla kogoś, kto nie potrzebuje robić prania zbyt często. Cena za tę pralkę jest również bardzo przystępna, bo kosztuje od 1299 złotych do 1400 złotych. Naszym zdaniem bardzo dobra i budżetowa niska pralka 70 cm.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 44 x 51 x 70 cm
 • Pojemność: 4 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 69 kWh = 42.78 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Programy prania: bawełna, delikatny, Eco Mix 20 stopni, koszule, mix, płukanie, syntetyki, wełna/pranie ręczne, wirowanie
 • Funkcje dodatkowe: start/pauza
 • Zastosowane technologie: automatyka prania Candy KG Detector

Sklepy

28 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Niskie Pralki Candy AQUA 104LE/2-S w naszym zdobywają ocenę:

9.9 / 10

3. Candy AQUA 1142DRE/2-S

Jak to się mówi, do trzech razy sztuka! Trzecie miejsce w rankingu niskich pralek zajmuje kolejny model od Candy – AQUA 1142DRE/2-S. To niska pralka o wysokości 70 cm, której pojemność maksymalna wynosi 4 kg. Cechą podobną do jej poprzedniczek jest zużycie prądu, które wynosi 69 kWh na sto cykli prania, co po przeliczeniu daje 53 złote. Pierwszymi różnicami, które mają znaczenie są: maksymalna prędkość wirowania o wartości 1100 obr/min oraz poziom hałasu w tym samym momencie pracy równy 80 dB. Chcesz wiedzieć co jeszcze ciekawego skrywa ten model? Czytaj dalej.

Pralka Candy AQUA 1142DRE/2-S wyposażona jest w czytelny i przyjemny w obsłudze panel sterujący z wyświetlaczem 2-Digit . Wszystkie tryby pracy są przedstawione w sposób obrazkowy, co zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę! Tak jak i w poprzednich modelach, tak i w tym zastosowano tryb automatyki wagowej, co znacznie ułatwia dbanie o środowisko. Pralka dzięki temu systemowi potrafi zważyć pranie znajdujące się w bębnie, a do tego idealnie dobrać potrzebną ilość wody do wyprania. Pralka Candy doskonale wie, jak zadbać o Twoje ubrania, szczególnie jeśli jesteś alergikiem! Dzięki technologii Dodatkowego płukania – jak sama nazwa wskazuje, spłukuje z ubrań nadmiar pozostałości po detergentach. Tym samym pozbywa się z nich bakterii i zarazków, przez co noszenie ubrań wypranych w pralce Candy AQUA 1142DRE/2-S jest bezpieczne jak nigdy dotąd! Na podobnej zasadzie działa program Higiena, który czyści za pomocą pary. Co wyjątkowe i z pewnością przypadnie Ci do gustu, to wysokie umieszczenie otworu załadunkowego. Dzięki temu pralka dba o to, byś nie musiał się niepotrzebnie schylać.

I kolejna recenzja za nami. Pralka Candy AQUA 1142DRE/2-S w pełni zasługuje na to trzecie miejsce w naszym rankingu niskich pralek. Zawarte w niej technologie dbające z najwyższą jakością o Twoją garderobę to coś, czego potrzebuje każdy! Ten model ma nieco wyższą cenę od pozostałych, bo zapłacisz za nią już od 1399 złotych do nawet 1799 złotych w kilku sklepach. Chwalimy recenzowaną pralkę nie bez powodu, to serio jedna z najlepszych niskich pralek na rynku w lipcu 2024 roku.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 44 x 51 x 70 cm
 • Pojemność: 4 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 69 kWh = 42.78 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1100 obr/min
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Programy prania: bawełna, delikatny, Eco Mix 20 stopni, koszule, mix, płukanie, syntetyki, wełna/pranie ręczne, wirowanie
 • Funkcje dodatkowe: start/pauza, mniej zagnieceń, możliwość dodania prania w trakcie cyklu prania
 • Zastosowane technologie: automatyka prania Candy KG Detector

Sklepy

33 Opinii

4.5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

LG Vivace V600 F4WN608S2 W Naszym Rankingu Pralek zdobywa Ocenę

9.8 / 10

4. Electrolux EWC1351

Pralka wysokość 65 cm? Mówisz masz! Electrolux EWC1351 ma co prawda 67 cm wysokości, ale to bardzo zbliżone wartości. Jej dokładnie wymiary to 51,5 x 49,5 x 67 cm. To nie tylko najniższa pralka z całego zestawienia, ale także o najmniejszej, 3 kg pojemności załadunkowej. Jej zużycie prądu w ciągu całego roku wynosi 63 kWh, czyli 48,51 złotych, co porównując do reszty modeli jest wartością najniższą. Jeśli zastanawiasz się jak wypadają pozostałe dane techniczne, to już odpowiadamy. Maksymalna prędkość wirowania w pralce Electrolux wynosi 1300 obr/min, a poziom jej hałasu w tym samym momencie pracy to 78 dB. Chcesz wiedzieć więcej?

Prezentowana pralka 65 cm, czyli Electrolux EWC1351 od uznanego producenta to autentyczny hit na rynku. Kompaktowe wymiary sprzętu zapewniają, że zmieści się wszędzie. Jedną z najważniejszych cech jakie posiada ta pralka to wysoka wartość podczas wirowania, o czym wspomnieliśmy na samym początku. Dzięki temu, ubrania wyjęte z pralki nie będą potrzebowały pełnej doby lub nawet jeszcze dłuższego czasu do wyschnięcia, a stanie się to zdecydowanie szybciej. Kolejną wyjątkową funkcją tego modelu jest automatyczne rozłożenie prania wewnątrz bębna, aby możliwie jak najbardziej zminimalizować hałas. To przyda się, szczególnie jeśli zdarza Ci się włączać pralkę na noc. Pralka Electrolux EWC1351 jak większość nowoczesnych modeli ma funkcję opóźnienia startu pracy. Od teraz możesz dopasować jej start prania w zależności od swojej wygody i potrzeb!

Czas wspomnieć o programach prania, które w tym modelu są niezwykle liczne. Sprzęt od Electrolux poradzi sobie z większością zabrudzeń, wypierzesz w niej bawełnę, syntetyki, a także rzeczy delikatne. Włączając tryb z niską temperaturą lub program Eco zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również i wodę! Panel sterowania jest równie czytelny co w poprzednich pralkach od Candy, wszystko przedstawione jest za pomocą obrazków, a program pracy i wartość wirowania wybierzesz używając pokręteł.

Dobrnęliśmy do końca tej ciekawej recenzji pralki Electrolux EWC1351. Wszechstronność tego modelu nas zaskakuje, Ciebie z pewnością też! To bez dwóch zdań jedna z lepszych niskich pralek, oczywistym jest więc, że się tutaj pojawiła. Zapłacisz za nią około 1599 złotych w sklepach internetowych i stacjonarnych. Podsumowując – to naprawdę bardzo dobra finalna pralka 65 cm. Polecamy, szczególnie jeśli dalej nie jesteś zdecydowany.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Automatyczne Pełnogabarytowe
 • Wymiary Sprzętu: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 51,5 x 49,5 x 67 cm
 • Pojemność: 3 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 63 kWh = 39.06 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1300 obr/min
 • Wyświetlacz elektroniczny: brak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: nie
 • Programy prania: bawełna, delikatny, eco, mix, syntetyki, wełna, pranie wstępne, ręczne pranie wstępne
 • Funkcje dodatkowe: dodatkowe płukanie, start/pauza, możliwość obniżenia zużycia energii

Sklepy

7 Opinii

4.5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Niska pralka wysokość 65 cm – Electrolux EWC1351 w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9.7 / 10

Niska pralka pod umywalkę, czy to możliwe?

Małe łazienki często wymagają od nas niestandardowych rozwiązań, aby zmieścić w nich wszystkie nasze meble i sprzęty. Pomieszczenia te są idealne dla wszystkich rodzajów mebli, w tym mebli wielofunkcyjnych. Pralkę można umieścić w wysokiej szafce lub ukryć pod zlewem. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca i ukrycie pralki pod zlewem. Tym samym odpowiadając na główne pytanie: Tak, niska pralka pod umywalką to realny scenariusz.

Podsumowanie

Na rynku jest wiele pralek, które są mniejsze od standardowych modeli. Urządzenia te, znane również jako mini pralki, świetnie sprawdzają się w singlach, domkach letniskowych i przyczepach kempingowych oraz na łodziach. Można ich również używać pod zlewem lub w szafce. Są one niewielkie, ale oferują w pełni funkcjonalny produkt z wieloma programami prania, niskim zużyciem energii i panelami sterowania z wyświetlaczami. Podsumowując: Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Ci dokonać trafnego wyboru Twojej niskiej pralki. Udanych zakupów!

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Niska pralka wysokość 70 cm – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

Ilość ocen: 19 Średnia ocen: 2 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Niska pralka wysokość 70 cm – Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2024 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze