Pralka Indesit Opinie i Najlepsze Modele w lipcu 2022 roku

Data ostatniej aktualizacji: 4 lipca 2022

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralki Indesit Opinie i Ranking

Istnieje wiele marek i modeli pralek. Indesit jest jedną z nich. Różni się ona od innych marek na kilka sposobów — niezawodnością, przystępną ceną, wzornictwem, jakością wykonania. Pralki Indesit są dobrze zbudowane i wykonane z dobrej jakości komponentów. Mają solidną konstrukcję i wyglądają świetnie dzięki nowym innowacyjnym projektom inżynierów Indesit.

W tym artykule znajdziesz informacje na temat pralek Indesit — topowe modele i opinie. Przedstawiamy zatem Twojej uwadze ranking pralek Indesit oraz ich recenzję. Zaczynajmy!

Najlepsze Pralki Indesit – Porównanie Egzemplarzy w lipcu 2022 roku

Pralki Indesit są bardzo przystępne cenowo, a gwarantują zastosowanie nowoczesnych mechanizmów konstrukcyjnych i wielu systemów, które znacznie usprawniają proces prania. Poniżej przedstawiamy porównanie najlepszych pralek Indesit w lipcu 2022 roku.

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Pojemność:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/indesit-mtwsc-510511-w-pl.jpgIndesit MTWSC 510511 W PLdo 999 złhttps://pralka.com.pl/sklep/indesit-mtwsc-510511-w-pl-euro10 na 1042,5 x 59,5 x 85 cm5 kg
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/indesit-pralka-top-btw-l50300-pl-indesit.jpgIndesit BTW L50300 PL/N1 000 zł - 1 199 złhttps://pralka.com.pl/sklep/indesit-pralka-top-btw-l50300-pl-indesit-euro9.9 na 1060 x 40 x 90 cm5 kg
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/indesit-mtwa-61251-w-pl.jpgIndesit MTWA 61251 W PLdo 999 złhttps://pralka.com.pl/sklep/indesit-mtwa-61251-w-pl-euro9.8 na 1054 x 59,5 x 85 cm6 kg

Pralki Indesit Opinie i Ranking TOP 3 Modeli w 2022 roku

1. Indesit MTWSC 510511 W PL

Jaka jest najlepsza pralka w naszym rankingu pralek marki Indesit? To zdecydowanie model MTWSC 510511 W PL. To pralka SLIM, więc daje nam to do zrozumienia, że zmieści się w małej łazience lub innym pomieszczeniu. Jej wymiary wynoszą 42,5 x 59,5 x 85 cm, przy pojemności 5 kg. Pralka Indesit to model, który w głównej mierze doskonale sprawdzi się w mieszkaniu singla lub pary, którym pranie nie spędza snu z powiek. Przy takiej wielkości, na sto cykli prania zużywa 71 kWh, czyli 44 złote po przeliczeniu. Co takiego posiada ten model, że umieściliśmy go w naszym rankingu? Wyjaśniamy poniżej!

Największą zaletą pralki Indesit MTWSC 510511 W PL jest mnogość programów prania, a żaden z nich nie trwa tyle, że końca nie widać. Najdłuższy cykl prania trwa niespełna godzinę, a najkrótszy tylko 15 minut. To zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Jeśli jesteś zainteresowany jaka jest maksymalna prędkość wirowania, to nie przekracza ona 1000 obr/min. Do tego, dzięki technologii WaterBalancePlus pralka automatycznie wykrywa ile energii i czasu potrzebuje do wyprania ubrań. Model ten ze szczególną uwagą zadba również o Twoje rzeczy białe, delikatne, a także wypłucze jeszcze raz jeśli jest taka potrzeba. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie! Co ciekawe i wyjątkowe, możesz indywidualnie dostosować temperaturę prania oraz odwirować ponownie jeśli czujesz taką potrzebę. Te cechy to zaleta, a oprócz tego sprawdzają się naprawdę często! Każdy z nas z pewnością doświadczył chociaż raz tego, że pociechy uwielbiają bawić się pokrętłem lub drzwiczkami pralki. Od teraz, w pralce Indesit dzieci nic nie przestawią, a to za sprawą funkcji blokady przed nimi.  

Pierwsza recenzja jednej z lepszych pralek marki Indesit już za nami. To bezdyskusyjnie produkt, który zasłużył na swoje pierwsze miejsce w tym zestawieniu pralek marki Indesit. Model MTWSC 510511 W PL ma wiele do zaoferowania, a przy tym to budżetowa opcja, ponieważ jej cena w wielu sklepach waha się między 899 złotych, a 1050 złotych. Polecamy każdemu!

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 42,5 x 59,5 x 85 cm
 • Pojemność: 5 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 71 kWh = 44.02 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: nie
 • Programy 20 stopni, bawełna, białe, delikatny, eco, jedwab, mieszane, odzież sportowa, syntetyki, szybki 15 min, wełna
 • Funkcje dodatkowe start/pauza
 • Dodatkowe informacje menu w języku polskim

Zalety

Wady

Sklepy

89 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Indesit MTWSC 510511 W PL w naszym rankingu zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Indesit BTW L50300 PL/N

Przedstawiamy kolejne, jedno z lepszych urządzeń w naszym rankingu pralek marki Indesit. Model BTW L50300 PL/N to pralka otwierana i ładowana od góry, której wymiary wynoszą 60 x 40 x 90 cm. Dobrą wiadomością jest to, że zużycie prądu na sto cykli prania jest równe 60 kWh, czyli 37 złotych. Maksymalnie załadujesz do niej 5 kg prania, a najwyższa prędkość wirowania to 1000 obr/min. Taka pojemność pralki sugeruje, że to świetne rozwiązanie w mieszkaniu pary, która prania zdecydowanie nie robi codziennie. Co ten sprzęt jeszcze oferuje?

Pralka Indesit BTW L50300 PL/N to wszechstronna pralka, która zadba o Twoje ubrania z precyzją i dbałością o każdy element. Na samym początku warto wspomnieć o funkcji, której zdecydowanie każdy poszukuje. Mianowicie, chodzi o funkcję szybkiego prania codziennego, które nie przekracza 45 minut oraz pięć pozostałych, jeszcze szybszych trybów. Mimo tak krótkiego czasu pracy, Twoje ubrania zostaną porządnie wyprane i wypielęgnowane. Jeśli martwisz się, że ta pralka Indesit nie poradzi sobie z trudnymi plamami, to niepotrzebnie! Model BTW L50300 PL/N z funkcją Prania wstępnego i Prania Intensywnego fantastycznie usunie nawet zabrudzenia z trawy lub krwi. Oprócz opóźnienia startu pracy pralki nawet o 24 godziny, regulacji prędkości wirowania, pralka Indesit posiada czytelne i zrozumiałe wskaźniki LED, a wszystko w języku polskim dla jeszcze większego komfortu użytkowania. To urządzenie potrafi także zadbać o aspekty oszczędności nie tylko energii! Pralka wyposażona jest w funkcję EnergySaver, która dokładnie wypierze Twoje ubrania bez konieczności podgrzewania wody.

Jak na drugie miejsce w rankingu pralek marki Indesit, to model BTW L50300 PL/N wypada bardzo przyzwoicie, jesteśmy pewni, że i Tobie przypadła do gustu. Jest wszechstronna, ale też potrafi zadbać o środowisko i ograniczyć zużycie energii do minimum. To zdecydowanie jej najmocniejsza strona. Ceny tej pralki Indesit wahają się od 899 złotych do 1099 złotych. Polecamy, z pewnością się na niej nie zawiedziesz!

Opinie Użytkowników

Autor Opinii:

Autor Opinii:

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Otwierane od góry
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 60 x 40 x 90 cm
 • Pojemność: 5 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 60 kWh = 37.2 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: D
 • Automatyka prania: tak
 • Programy prania 20 stopni, bawełna, delikatny, syntetyki, wełna
 • Funkcje dodatkowe dodatkowe płukanie, pranie intensywne (odplamianie), start/pauza, pranie wstępne
 • Dodatkowe informacje menu w języku polskim, opisowy panel sterowania

Zalety

Wady

Sklepy

65 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Indesit BTW L50300 PL/N w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. Indesit MTWA 61251 W PL

Ostatnią pozycję w rankingu pralek marki Indesit zajmuje model MTWA 61251 W PL. To druga pralka ładowana od frontu w tym zestawieniu, natomiast różnica jest taka, że ten model to pełnogabarytowa pralka. Jej wymiary wynoszą 54 x 59,5 x 85 cm, a maksymalnie pomieści 6 kg prania. Z całego rankingu to właśnie ta propozycja posiada największe zużycie prądu, dlatego znajduje się dopiero na trzecim miejscu. Na sto cykli prania zużywa 80 kWh, a w przeliczeniu wychodzi nam prawie 50 złotych. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obr/min czyli można powiedzieć, że całkiem standardowo. Co jeszcze ma do zaoferowania?

Pralka Indesit MTWA 61251 W PL potrafi zadbać o aspekty energooszczędne. Przykładem tego jest funkcja WaterBalancePlus, która nie pobiera niepotrzebnej ilości wody, tylko dopasowuje się do masy załadowanego prania. Podobnie działa funkcja prania w temperaturze maksymalnej 20 stopni. Pewnie się zastanawiasz czy w tak niskiej temperaturze Twoje ubrania będą czyste. Nie musisz się przejmować, pralka Indesit wypierze wszystko z ogromną starannością i dbałością o jak najmniejszy pobór energii. To urządzenie posiada sporo programów, które zaspokoją Twoje potrzeby! Wypierzesz w niej bawełnę, ubrania białe w specjalnym, ochronnym programie, a także jedwab, ubrania sportowe czy wełnę. Najkrótszy i zarazem najszybszy program trwa tylko 15 minut! To dopiero miłe zaskoczenie! Taka funkcja przydaje się dosłownie każdemu. Dodatkowo, pralka jest niezwykle łatwa i przyjemna w sterowaniu, dzięki wyświetlaczowi LED+. A co powiesz o przesunięciu startu prania nawet o 9 godzin? W tym urządzeniu Indesit jest to całkowicie możliwe.

Kolejna i ostatnia recenzja pralki marki Indesit za nami. Model MTWA 61251 W PL w pełni zasługuje na miejsce w tym zestawieniu. Zapłacisz za nią od 899 złotych do 1049 złotych w kilku sklepach internetowych. Warto też dodać, że pralka ta to jedna z chętniej kupowanych modeli. Wiemy, że Tobie też wpadła w oko! Dajemy jej ogromnego plusa i polecamy bardzo serdecznie!

Opinie Użytkowników

Autor Opinii:

Autor Opinii:

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Pełnogabarytowe
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 54 x 59,5 x 85 cm
 • Pojemność: 6 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 80 kWh = 49.6 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Automatyka prania: nie
 • Programy 20 stopni, bawełna, białe, delikatny, eco, jedwab, mieszane, odzież sportowa, syntetyki, szybki 15 min, wełna
 • Funkcje dodatkowe start/pauza
 • Dodatkowe informacje menu w języku polskim

Zalety

Wady

Sklepy

45 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Indesit MTWA 61251 W PL w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9.8 / 10

Podsumowanie

Podsumowując, należy stwierdzić, że osoby, które zakupiły pralki Indesit są ogólnie rzecz biorąc zadowolone z dokonanego wyboru. Możliwość wyboru modelu w zależności od konkretnych potrzeb to coś, co docenią ci, którzy szukają pralek wysokiej jakości, ale nie chcą iść na kompromis w tej kwestii, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Czy warto kupić pralkę Indesit? Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK. Mamy nadzieję, że ten materiał, okażę się dla Ciebie przydatny i bez problemu dokonasz zakupu swojej nowej pralki. Jeśli jednak dalej miałbyś wątpliwości, to zachęcamy Cię do sprawdzenia naszego rankingu najlepszych modeli pralek.

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Pralka Indesit Opinie i Najlepsze Modele w lipcu 2022 roku

Ilość ocen: 2 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Pralka Indesit Opinie i Najlepsze Modele w lipcu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze