Jaka Pralka dla singla? Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Data ostatniej aktualizacji: 4 lipca 2022

Autor: Sebastian Przyborowski

Pralka dla singla - ranking

Pralki dla singla – Porównanie Egzemplarzy w lipcu 2022 roku

Pozycja:Zdjęcie:Model:Ceny:Oferta:Ocena Eksperta:Wymiary:Przeznaczenie:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/candy-cs34-1052de-2-s.jpgCandy Smart CS34 1052DE/2-S1 000 zł - 1 199 złhttps://pralka.com.pl/sklep/candy-cs34-1052de-2-s-euro10 na 1034 x 60 x 85 cmdla singla
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/electrolux-ew6s504wp.jpgElectrolux EW6S504WP PerfectCare1 200 zł - 1 399 złhttps://pralka.com.pl/sklep/electrolux-ew6s504wp-euro9.9 na 1034 x 59,5 x 84,5 cmdla singla
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/beko-wrs5511bww.jpgBeko WRS5511BWW1 000 zł - 1 199 złhttps://pralka.com.pl/sklep/beko-wrs5511bww-euro9.8 na 1035 x 60 x 84 cmdla singla

Najlepsza Pralka dla Singla – Ranking TOP 3 Modeli w 2022 roku

1. Candy Smart CS34 1052DE/2-S

Ta rewelacyjna praleczka to serio mega kombajn. Egzemplarz Candy Smart CS34 1052DE/2-S od Candy ma zapewnione gwarantowane miejsce w prezentowanym rankingu. Ile dokładnie ubrań będziesz w stanie upakować w tym sprzęcie? To jest kluczowe – w tym sprzęcie wejdzie sporo rzeczy, a precyzyjnie to 5 kg. Czy Twoja machina będzie pasować do Twojej łazienki? Na luzie, mamy gabaryty omawianego urządzenia: 34 x 60 x 85 cm. Fajnie, a co z tematem ilości używanej wody? Jest to istotna rzecz. Podczas jednego prania ta machina pobiera dość mało: 38 litrów. Bycie fair wobec środowiska jest dla Ciebie priorytetowe? To bosko, bo niniejszy automat bierze na sto cykli prania: 60 kWh, a w zetach to tylko: 37.2 zł. Chcesz cichuteńkiej maszyny piorącej? Prezentowany model jest pasujący. Wydaje poważnie malutko dB. Precyzyjnie tyle: 75 dB. Chcesz mieć ogarnięte fatałaszki prędko? Spoko, omawiana machina mogłaby się ścigać w wyścigach. Max szybkość silnika wynosi dokładnie 1000 obr/min.

Candy Smart CS34 1052DE/2-S od Candy umie dużo – sam zobacz. Rozumiemy jak ma działać pralka – jak najłatwiej. Na początek – wrzucasz pranie. Niniejszy sprzęt ładujesz od przodu. Gabaryty sprzętu to jedno, jednak czy na pewno pasuje do wnętrza u Ciebie w domu? Kolor niniejszej pralki jest biały. Czas na kwestię ekologii. Jak wiele niniejszy model pobiera wody na rok? Około tyle: 8100 litrów. Jak wiele wydasz na prąd? Na jedno pranie omawiana maszyna zużywa dokładnie tyle: 0,65 kWh. Co jeszcze umie niniejszy sprzęt? Posiada pakiet przydatnej technologii: automatyka prania Candy KG Detector, sterowanie za pomocą smartfona Candy Smart Touch. Dobra pralka ma wiele programów prania – zobacz jakie występują w niniejszym modelu: 20 stopni, bawełna, delikatny, eco 40-60, higiena, jeans, mix, płukanie, pranie wstępne, syntetyki, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie.

Pranie ciuchów to standard, jednak co poza tym ta pralka umie? Funkcje dodatkowe: start/pauza, zdalne sterowanie smartfonem. Co w komplecie dostaniesz z prezentowaną maszyną? Oto lista: instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Czy ciuchy będą bez plam? Zerknij na klasę prania: A. Ile wody możesz się spodziewać po praniu? Wpływa na to klasa wirowania: C. Czy pralka może pracować cicho? Oczywiście – klasa poziomu hałasu wirowania tego sprzętu: B. Dobrze, gdy rzeczy są wysuszone po wyjęciu z pralki. Odpowiada za to wilgotność resztkowa. W tym modelu wilgotność resztkowa jest równa 62%. Czy niniejszy model się łatwo programuje? Tak, na luzie, gdyż jest wyposażony w taki programator: elektroniczne: pokrętło, przyciski. Co z tematem regulacji szybkości wirowania? W tym sprzęcie regulacja prędkości wirowania jest skokowa. Jest siła? Wtargasz ten sprzęt? Na bank, waży zaledwie 62 kg. Jest niedziałający sprzęt? Nie denerwuj się, gdyż jest gwarancja: 24 miesiące. Niniejszy sprzęt jest dobry i niedrogi – cena: 1 000 zł – 1 199 zł. To serio świetna machina.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Super SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 34 x 60 x 85 cm
 • Pojemność: 5 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 60 kWh = 37.2 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 34 x 60 x 85 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: D
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: nie
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: Brak

Zalety

Wady

Sklepy

115 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Candy Smart CS34 1052DE/2-S w naszym rankingu pralek dla singla zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Electrolux EW6S504WP PerfectCare

Absolutnie weź pod uwagę recenzowany automat – Electrolux EW6S504WP PerfectCare od Electrolux. Ta maszyna wyróżnia się z dużej ilości powodów. Odznacza się w szczególności pojemnością, która wynosi 4 kg. Wejdzie czy nie? Zbadaj przestrzeń i gabaryty przed wyborem pralki – ten sprzęt posiada takie rozmiary: 34 x 59,5 x 84,5 cm. Ścigać się po autostradzie tą maszyną nie będziesz, pomimo to silnik ma jak dobra fura – jego maksymalna prędkość wirowania równa się 1000 obr/min. Masz dość głośnych dźwięków? To zrozumiałe, cisza to równowaga. Z omawianym automatem to masz – daje z siebie jedynie tyle decybeli podczas prania: 76 dB. Rachunek za pobór mocy Cię smuci? Bez nerwów, ta maszyna nie potrzebuje nie wiadomo ile na 100 razy i nie zapłacisz setek złotych – to precyzyjne liczby: 70 kWh i 43.4 zł. Jak wiele wody pobiera prezentowana maszyna na cykl prania? Spokojnie, nie dużo jedynie – tyle: 38 litrów.

W jaki sposób w recenzowanym automacie wrzuca się ubrania? To bezproblemowe – pakujesz od przodu. Klasa prania – o co chodzi? To znaczy: jak fachowo pierze rzeczy. Omawiany model ma w porządku klasę prania: A. Hej! Klasa wirowania to kluczowa kwestia – a dokładnie chodzi o zawilgotniałe ciuchy. W recenzowanym egzemplarzu klasa wirowania jest taka: C. Konwersacja w ciszy to coś, czego oczekujesz? Załatwione, przy tym modelu to możliwe, działa cichutko – klasa poziomu natężenia hałasu to B. Bycie eko to dla Ciebie cel? To doskonale trafiłeś – niniejszy sprzęt w ciągu roku zużywa tylko tyle wody: 8999 litrów. Kolejna sprawa – prąd. Mało tego, jak posiadasz panele fotowoltaiczne, to i tak zwróć uwagę na. Niniejsza pralka na jedno pranie zużywa tyle: 0,71 kWh. Nie lubisz czekać na suche pranie? To jasne, że oczekujesz, żeby było błyskawicznie gotowe. Z niniejszym modelem to bajka. Ubrania są tylko trochę wilgotne, bo wilgotność resztkowa to 60%.

Pewnie transport będzie w pakiecie, ale gdybyś musiał przestawić maszynę do prania? Bez stresu, niniejszy sprzęt waży zaledwie 55 kg. Martwisz się, czy niniejszy model nie porysuje Ci podłogi podczas prania? Regulacja prędkości wirowania jest skokowa. Czy łatwo możesz włączyć? W niniejszym modelu programator jest taki: elektroniczny. Zastanawiasz się, co jest w zestawie? Dostajesz to: instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy. Istnieją pralki, które możesz obsługiwać telefonem. Pranie jesteś zmuszony wsadzić sam, ale zobacz, co Twoja machina dodatkowo potrafi. Funkcje dodatkowe: dodatkowe płukanie, start/pauza.

Co niniejszy sprzęt ma w środku? Jest napakowany technologiami. Co konkretnie tu znajdziesz? Czytaj dalej: Brak informacji. Wiesz, że ubrania są inne od siebie. Sprawdzaj metki. Pralka to załatwi, tylko uruchom odpowiedni program. Oto lista: bawełna, bawełna – eko, delikatny, firanki, jeans, jedwab, kołdry puchowe, odświeżanie, pranie wstępne, syntetyki, szybki 20 min, wełna. Sprzęty się psują, to nie tajemnica. Co w razie awarii? Ta pralka posiada gwarancję: 24 miesiące. Nadszedł czas – podstawowa kwestia – czyli złotówki. Niniejszy model dostaniesz za 1 200 zł – 1 399 zł. To naprawdę genialny model.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Super SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 34 x 59,5 x 84,5 cm
 • Pojemność: 4 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 70 kWh = 43.4 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 34 x 59,5 x 84,5 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: F
 • Funkcja regulacji temperatury: tak
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: nie
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: nie
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: wewnętrzne

Zalety

Wady

Sklepy

53 Opinii

4.5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Electrolux EW6S504WP PerfectCare w naszym rankingu pralek dla singla zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. Beko WRS5511BWW

To maszyna – Beko WRS5511BWW od Beko to sprzęt o wielkim spektrum możliwości. Prezentowana maszyna wejdzie na luzie do każdego domu – gabaryty prezentowanej maszyny to dokładnie 35 x 60 x 84 cm. Nie przerażaj się kosztami z omawianym urządzeniem – znamy informacje w kwestii energii na 100 cykli: w kWh to 68 kWh a w złotówkach to 42.16 zł. Szukasz egzemplarza, który nie zużywa zbyt wiele wody? Świetnie, niniejsza machina na jeden cykl zużyje jedynie tyle: 33 litry. Hałas? Na stadionie to standard, ale w domu to się chce spokoju. Z niniejszą machiną to załatwione – poziom hałasu wirowania wynosi 76 dB. Szukasz egzemplarza, który pracuje szybko? Super, znalazłeś – maks. szybkość wirowania jest taka: 1000 obr/min. Zmieścisz wszystkie pranie? Na pewno! Niniejszy model przyjmie maks. precyzyjnie tyle: 5 kg.

To rewelacyjny egzemplarz, od marki Beko. Omawiana machina jest wyposażona w nowatorskie bajery, oto spis: ograniczenie strat detergentu Beko AquaFusion. Masz reakcje alergiczne? Preferujesz rzeczy z różnych tekstyliów? Kapitalnie, gdyż prezentowana  pralka posiada ogrom dedykowanych programów prania – czytaj jakie: bawełna, bawełna – eko, codzienny, koszule, płukanie, pranie wstępne dla bawełny, puchowe, syntetyki, szybki, wełna/pranie ręczne, wirowanie. Szukasz czegoś nowoczesnego? To recenzowany sprzęt – oto jego opcje ponad programowe: pranie w zimnej wodzie, start/pauza z opcją dołożenia prania, start/pauza. Pranie pościeli to ciężka praca? Na szczęście recenzowany sprzęt jest lekki – waży tylko 52 kg. Masz powyżej uszu sytuacji, gdy Twoje ciuszki są poplamione? Ogarnij pralkę z wysoką klasą prania – Oto odpowiedź! Prezentowana pralka ma dokładnie taką: A. Klasa wirowania? A na co to komu? A dlaczego? To przekłada się na wysuszone pranie po skończonym cyklu prania. Recenzowany sprzęt posiada dokładnie taką klasę wirowania: C.

Czy przedstawiana pralka działa cichutko? W zasadzie to tak recenzowana pralka ma klasę poziomu hałasu wirowania B. Kolor będzie dobry? Recenzowana maszyna do prania ma kolor biały. Jesteś informatykiem? Jeśli nie, to i tak świetnie – programator w tym sprzęcie jest taki: elektroniczne: pokrętło, przyciski. Jak to się to pranie umieszcza w omawiany modelu? Bezproblemowo – od przodu. Ochrona środowiska to u Ciebie w domu fundamentalna rzecz? Rewelacyjnie, ten model na rok pobiera jedynie tyle wody: 9679 litrów. Masz w posiadaniu małą elektrownię słoneczną? Energia to za każdym razem koszt. Z recenzowanym automatem oszczędzisz, przy jednym praniu potrzebuje w przybliżeniu 0,647 kWh. Wieszasz namokłe ubrania? Nie z niniejszą pralką. Wilgotność po cyklu prania jest równa: 62%.

Co więcej, można powiedzieć o regulacji prędkości wirowania w recenzowanej pralce? W omawiany egzemplarzu jest taka: skokowa. Potrzebujesz mieć niezawodny zestaw? Z prezentowaną machiną otrzymujesz to: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy. A co jeśli pralka się zniszczy? Bez stresu, przecież otrzymasz gwarancję na 24 miesiące. Warta podkreślenia rzecz, czyli cena – jak wiele za recenzowany egzemplarz? Przedstawianą pralkę możesz mieć za 1 000 zł – 1 199 zł. Rekomendujemy niniejszą pralkę nie bez powodu, to bez żartów sprawdzony sprzęt.

Specyfikacja Techniczna

 • Typ pralki: Super SLIM
 • Wymiary: Głębokość x Szerokość x Wysokość: 35 x 60 x 84 cm
 • Pojemność: 5 kg
 • Zużycie Prądu na sto cykli prania: 68 kWh = 42.16 PLN
 • Maksymalna prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wymiary pralki bez elementów wystających: 35 x 60 x 84 cm
 • Wyświetlacz elektroniczny: LED
 • Silnik typu inverter: nie
 • Klasa energetyczna: E
 • Funkcja regulacji temperatury: z programem
 • Funkcja – mniej zagnieceń: nie
 • Funkcja równomiernego rozłożenia prania: tak
 • Automatyka prania: tak
 • Wskaźnik przebiegu programu prania: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Funkcja zabezpieczenia przed zalaniem: Brak

Zalety

Wady

Sklepy

27 Opinii

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Beko WRS5511BWW w naszym rankingu pralek dla singla zdobywa ocenę:

9.8 / 10

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Jaka Pralka dla singla? Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

Ilość ocen: 9 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Jaka Pralka dla singla? Ranking Najlepszych Modeli w lipcu 2022 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze