Suszarka do Zabudowy – Ranking Najlepszych Modeli w grudniu 2023 roku

Data ostatniej aktualizacji: 3 grudnia 2023

Autor: Sebastian Przyborowski

Suszarka do zabudowy

Suszarki do prania do zabudowy to urządzenia, które stają się coraz bardziej popularne. Jest to związane z tym, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience. Suszarki tego typu są zwykle instalowane obok pralki, dzięki czemu nie trzeba ich przechowywać w innym pomieszczeniu. Posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które ułatwiają korzystanie z nich.

Warto jednak pamiętać, że suszarki do prania do zabudowy mogą być dość kosztowne. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych modeli suszarek do prania do zabudowy, abyś nie musiał przepłacać i mógł wybrać model idealnie skrojony do Twoich potrzeb. Zapraszamy do lektury!

Jaka jest najlepsza suszarka pod zabudowę? Porównanie Egzemplarzy w grudniu 2023 roku

Wybierz najlepszą suszarkę do prania do zabudowy dla siebie. Poniżej znajdziesz tabele z szybkim porównaniem modeli z naszego rankingu, w którym znajdziesz produkty o różnych parametrach i cenach.

Pozycja:Zdjęcie:Model:Wymiary:Pojemność:Ocena Eksperta:Oferta:
1https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/sharp-kd-nhh7s8gw3-pl.jpgSharp KD-NHH7S8GW3-PL56.3 x 59.6 x 84.5 cm7 kg10 na 10Kup w najniższej ceniehttps://pralka.com.pl/sklep/sharp-kd-nhh7s8gw3-pl-euro
2https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/sharp-kd-nhh8s8gw3-pl.jpgSharp KD-NHH8S8GW3-PL60.9 x 59.6 x 84.5 cm8 kg9.9 na 10Kup w najniższej ceniehttps://pralka.com.pl/sklep/sharp-kd-nhh8s8gw3-pl-euro
3https://pralka.com.pl/wp-content/uploads/sharp-kd-nhh9s8gw3-pl.jpgSharp KD-NHH9S8GW3-PL60.9 x 59.6 x 84.5 cm9 kg9.8 na 10Kup w najniższej ceniehttps://pralka.com.pl/sklep/sharp-kd-nhh9s8gw3-pl-euro

Suszarki do zabudowy – Ranking TOP 3 Modeli w 2023 roku

Suszarki do prania do zabudowy to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Są one łatwe w instalacji i mogą być używane z każdym typem pralki. Suszarki do prania do zabudowy są dostępne w wielu różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb.

Poniżej znajduje się nasz ranking suszarek do prania do zabudowy. W rankingu znajdą się trzy najlepsze produkty. Zapraszamy do dalszego czytania.

1. Sharp KD-NHH7S8GW3-PL

Jaka jest najlepsza suszarka do zabudowy? Pierwszą pozycję w tym rankingu zajmuje model KD-NHH7S8GW3-PL od Sharp. To suszarka kondensacyjna o wymiarach 56,3 x 59,6 x 84,5 cm, do której włożysz nie więcej niż 7 kg prania. Naszym zdaniem, jest to model odpowiedni dla pary lub małej rodziny.

Działa ona na pompie ciepła, a prądu zużywa naprawdę niedużo, bo 158 kWh, czyli po przeliczeniu 98 złotych. Chodzi nam oczywiście o podsumowanie roczne. Musimy też pochwalić ją za cichą pracę, bo poziom hałasu jest na poziomie 65 dB. Czym jeszcze nas zachwyciła? Czytaj koniecznie dalej.

Przede wszystkim, Sharp KD-NHH7S8GW3-PL to suszarka w klasie energetycznej A+++, co znaczy, że jest jednym z najbardziej energooszczędnych sprzętów. Przyczynia się do tego między innymi wspomniana wcześniej pompa ciepła, która zapewnia ogrzanie powietrza, które wystarcza przez całe suszenie! W ten sposób suszarka nie będzie musiała ogrzewać powietrza ponownie i ponownie – jak sam widzisz, oszczędność przede wszystkim!

Jeśli w swojej szafie masz ubrania, które wymagają jedynie odświeżenia, to ta suszarka zapewnia Ci nietypowy program o nazwie “Odświeżanie”. A czy wiesz, że w tym modelu możesz dowolnie zaprogramować czas startu suszenia? To dzięki funkcji, która pozwoli Ci na opóźnienie startu. Używając tego modelu, Twoje codzienne obowiązki nigdy nie były tak przyjemne!

Co jeszcze posiada? Program suszenia rzeczy delikatnych, takich jak ubrania wełniane, których nie wypierzesz ani nie wysuszysz w taki sam sposób jak odzież bawełnianą. Jeśli chcesz wysuszyć takie ubrania, to wystarczy, że wybierzesz program Wełna i tyle! Na sam koniec chcemy też wspomnieć o dostępnej blokadzie panelu sterującego, który jak sami wiemy, jest częstym placem zabaw dzieci.

I tak prezentuje się suszarka Sharp KD-NHH7S8GW3-PL. Niesamowite tryby pracy, których nie spotkasz nigdzie indziej to gratka dla każdego użytkownika. Co również zasługuje na ogromnego plusa, to jej energooszczędność. Naszym zdaniem, ten ranking pralek do zabudowy nie istniałby bez tego modelu. Jeśli jesteś nim zainteresowany, to musisz wiedzieć, że jego cena waha się między 2099 złotych a 2499 złotych. Suszarka zdecydowanie warta polecenia!

Specyfikacja Techniczna

 • Typ Suszarki: kondensacyjna
 • Wymiary GxSxW: 56,3 x 59,6 x 84,5 cm
 • Pojemność: 7 kg
 • Pompa ciepła: tak
 • Roczne zużycie prądu: 158 kWh = 97,96 zł rocznie
 • Poziom hałasu: 65 dB
 • Programy suszenia: antyalergiczny, automatyczny, bardzo suche, bawełna cichy, bawełna eco, bielizna, do prasowania, do szafy, dziecięcy, ekstra suche, jeans, koszule, krótki, łatwe prasowanie, program 30 min., program 45 min., program czasowy, wełna
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Funkcje dodatkowe: odświeżanie parowe, oświetlenie bębna, przewód skroplonej wody
 • Zastosowane technologie: boczne panele redukujące drgania, zmienne ruchy bębna

Zalety

 • Niska cena rocznego zużycia prądu – tylko 97,96 zł rocznie.
 • Klasa energetyczna A+++ – bardzo oszczędna.
 • Duża pojemność suszenia – 7 kg.
 • Wiele programów suszenia do wyboru, w tym specjalistyczne.
 • Funkcje dodatkowe, takie jak odświeżanie parowe i oświetlenie bębna.
 • Zastosowanie technologii redukcji drgań bocznych i zmienne ruchy bębna.
 • Możliwość zabudowy.

Wady

 • Brak wad w tej cenie

Sklepy

4 Opinie

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Sharp KD-NHH7S8GW3-PL w naszym rankingu zdobywa ocenę:

10 / 10

2. Sharp KD-NHH8S8GW3-PL

Na drugiej pozycji w naszym rankingu suszarek wpasował się model KD-NHH8S8GW3-PL od Sharp. To kolejna suszarka kondensacyjna, tylko ta jest o wymiarach 60,9 x 59,6 x 84,5 cm. Do tego sprzętu zmieścisz troszkę więcej, bo 8 kg prania.

Natomiast jeśli chodzi o zużycie energii elektrycznej, to ta suszarka znowu pobiera jej trochę więcej niż pierwsza pozycja. W ciągu roku zużywa 176 kWh, czyli 109 złotych. Mimo wszystko, nadal przyzwoicie, prawda? Poziom hałasu utrzymuje się na tym samym poziomie co poprzedniczka, bo jest to wartość 65 dB. Co jeszcze ma do zaoferowania?

Suszarka Sharp KD-NHH8S8GW3-PL to doskonała propozycja dla dużej rodziny. Dzięki swojej pojemności na raz wysuszysz ogromną ilość prania, a tym samym zaoszczędzisz prąd, a także wodę! Pozostając w temacie oszczędności, sprzęt od Sharp znajduje się w najwyższej klasie energetycznej, bo w klasie A+++. Przyczynia się do tego także pompa ciepła, która wykorzystuje raz nagrzane powietrze do nagrzania tego zimnego.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, suszarka pracuje dosyć cicho, a to także za sprawą paneli bocznych, które zmniejszają wibracje! Zastanawiasz się jakie programy suszenia posiada ta suszarka od Sharp? Przede wszystkim program antyalergiczny, suszenia bawełny, bielizny, ubranek dziecięcych, a także tryb łatwego prasowania czy tryb suszenia wełny.

Kolejną funkcją, która z pewnością przyda się każdemu jest możliwość samodzielnego opóźnienia czasu startu suszarki. Teraz nastawisz program tak, by skończył się zaraz przed Twoim powrotem do domu! To co wyjątkowe, to podświetlenie wnętrza pralki, które zdecydowanie ułatwi sprawdzenie czy wszystko zostało wyjęte z suszarki.

Podsumowując, suszarka Sharp KD-NHH8S8GW3-PL to opcja, która zdecydowanie się Tobie spodoba. Oprócz nietuzinkowych funkcji, których nie spotkasz w innych markach, to suszarka nadzwyczaj energooszczędna. W wielu sklepach internetowych zapłacisz za nią maksymalnie 2799 złotych, ale możesz ją dostać na dosyć dobrej promocji, bo za jedyne 2299 złotych. Szczerze polecamy każdemu!

Specyfikacja Techniczna

 • Typ Suszarki: kondensacyjna
 • Wymiary GxSxW: 60,9 x 59,6 x 84,5 cm
 • Pojemność: 8 kg
 • Pompa ciepła: tak
 • Roczne zużycie prądu: 176 kWh = 109,12 zł rocznie
 • Poziom hałasu: 65 dB
 • Programy suszenia: antyalergiczny, automatyczny, bardzo suche, bawełna cichy, bawełna eco, bielizna, do prasowania, do szafy, dziecięcy, ekstra suche, jeans, koszule, krótki, łatwe prasowanie, program 30 min., program 45 min., program czasowy, wełna
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Funkcje dodatkowe: odświeżanie parowe, oświetlenie bębna, przewód skroplonej wody
 • Zastosowane technologie: boczne panele redukujące drgania, zmienne ruchy bębna

Zalety

 • Duża pojemność – 8 kg, co pozwala na suszenie większej ilości prania.
 • Pompa ciepła – pozwala na oszczędność energii i pieniędzy.
 • Roczne zużycie prądu – jedno z najniższych wśród suszarek do zabudowy, co wpływa na oszczędność finansową.
 • Programy suszenia – różnorodność programów pozwala na dopasowanie do różnych rodzajów tkanin.
 • Klasa energetyczna A+++ – jedna z najwyższych klas energetycznych, co wpływa na oszczędność energii.
 • Funkcje dodatkowe – odświeżanie parowe i oświetlenie bębna dodają funkcjonalności suszarce.

Wady

 • Nie znaleźliśmy w tym przedziale cenowym

Sklepy

3 Opinie

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Sharp KD-NHH8S8GW3-PL w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9.9 / 10

3. Sharp KD-NHH9S8GW3-PL

Nadszedł czas na trzecią i ostatnią recenzję w naszym zestawieniu suszarek do zabudowy. Na tę pozycję trafił model KD-NHH9S8GW3-PL również od Sharp. Czym się charakteryzuje? Już mówimy! To kolejna suszarka kondensacyjna o wymiarach 60,9 x 59,6 x 84,5 cm.

Jak widzisz, to dosyć spory sprzęt, dlatego też to propozycja do większej łazienki. Oprócz dużego rozmiaru, suszarka zmieści maksymalnie 9 kg prania! Jeśli natomiast chodzi o zużycie energii, to ten model pobiera jej zdecydowanie najwięcej, bo 194 kWh, czyli 120 złotych rocznie. Co jeszcze chowa w zanadrzu? Czytaj dalej.

Ten model nie różni się znacząco od poprzedniczek, ale ma kilka wyjątkowych cech. Suszarka Sharp KD-NHH9S8GW3-PL to również najbardziej energooszczędny sprzęt jaki tylko może być, bo znajduje się w klasie energetycznej na poziomie A+++! W tym modelu przywrócisz świeżość odzieży bez uprzedniego prania. Tryb Odświeżanie to wyjątkowa opcja stworzona na przykład dla kurtek, które dłuższy czas wisiały w szafie.

Jeśli natomiast uwielbiasz odzież wełnianą, to musisz wybrać ten model. Otóż, posiada on nietypowy program, który potrafi zadbać o odzież delikatną jakby była dopiero co kupiona! Wystarczy, że wybierzesz tryb suszenia Wełna i gotowe. Co jeszcze jest niesamowite? Możliwość zablokowania panelu sterującego w taki sposób, aby uniemożliwić dzieciom zakłócenie trwającego trybu suszenia lub włączenia przez nie suszarki.

Jeśli chodzi o programy suszenia jakie posiada suszarka Sharp to zapewniamy Cię, że w zupełności wystarczą! Włączysz tryb antyalergiczny, automatyczny, do suszenia bawełny, odzieży dziecięcej, rzeczy jeansowych, a także – program suszenia z możliwością włożenia rzeczy do szafy bezpośrednio po zakończonej pracy oraz tryb ułatwiający prasowanie.

I tak prezentuje się suszarka Sharp KD-NHH9S8GW3-PL. Naszym zdaniem to doskonała propozycja dla dużej rodziny, która czasem tonie w swoich rzeczach. Suszarka ta nie dość, że ubrania wysuszy, to wyprasuje je i będziesz mógł je od razu założyć! Ten model występuje w podobnej cenie co jej poprzedniczki, bo zapłacisz za nią od 2499 złotych do 2999 złotych. Polecamy!

Specyfikacja Techniczna

 • Typ Suszarki: kondensacyjna
 • Wymiary GxSxW: 60,9 x 59,6 x 84,5 cm
 • Pojemność: 9 kg
 • Pompa ciepła: tak
 • Roczne zużycie prądu: 194 kWh = 120,28 zł rocznie
 • Poziom hałasu: 65 dB
 • Programy suszenia: antyalergiczny, automatyczny, bardzo suche, bawełna cichy, bawełna eco, bielizna, do prasowania, do szafy, dziecięcy, ekstra suche, jeans, koszule, krótki, łatwe prasowanie, program 30 min., program 45 min., program czasowy, wełna
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Funkcje dodatkowe: odświeżanie parowe, oświetlenie bębna, przewód skroplonej wody
 • Zastosowane technologie: boczne panele redukujące drgania, zmienne ruchy bębna

Zalety

 • Duża pojemność suszarki – 9 kg.
 • Niska klasa energetyczna A+++ – oszczędność na rachunkach za prąd.
 • Wbudowana pompa ciepła – oszczędność energii.
 • Wiele programów suszenia – dopasowanie do różnych rodzajów tkanin.
 • Funkcja odświeżania parowego – skuteczne usuwanie zapachów i zmarszczek.
 • Technologia zmieniająca ruchy bębna – delikatne suszenie tkanin.

Wady

 • Brak

Sklepy

2 Opinie

5 na 5

Opinia Naszego Eksperta

Sharp KD-NHH9S8GW3-PL w naszym rankingu zdobywa ocenę:

9.8 / 10

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy są suszarki do zabudowy?

Tak, istnieją suszarki do zabudowy. To dość popularne rozwiązanie, często stosowane w łazienkach. Najczęściej wybierane są przez osoby, które chcą oszczędzić miejsce, ukryć suszarkę, czy po prostu zaoszczędzić trochę miejsca. Suszarki tego typu mają zwykle małe rozmiary i są bardzo wydajne, stąd też ich duża popularność.

Podsumowanie

Suszarka do prania jest coraz popularniejszym wyposażeniem w nowoczesnych domach. Jest to bardzo praktyczne urządzenie, które można zamontować w łazience, domowej pralni lub kotłowni. Suszarka do prania do zabudowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce, stąd ich duża popularność.

Tym samym, nie zatrzymując Cię dłużej dziękujemy Ci za Twój czas i uwagę. Mamy nadzieję, że ranking i poradnik zakupowy pomogą w zakupie idealnej dla Ciebie suszarki do prania do zabudowy. Życzymy udanych zakupów!

Sebastian Przyborowski

Autor: Sebastian Przyborowski

Założyciel i redaktor portalu pralka.com.pl - największego w Polsce rankingu pralek, pralko-suszarek, suszarek i akcesoriów do prania. Były doradca klienta z zakresu sprzętu AGD, jakimi są pralki w jednej z największej Polskiej sieci sklepów AGD i RTV. Poznając przez lata swojej pracy wszelkie problemy i pytania klientów związane z wyborem pralki, postanowił przenieść swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe do Internetu i ułatwić klientom wybór sprzętu poprzez stworzenie kompleksowych poradników, rankingów i recenzji sprzętu. W swoich artykułach zawsze opiera się na kompleksowych badaniach i niesieniu pomocy klientom. Więcej informacji o autorze znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł: Suszarka do Zabudowy – Ranking Najlepszych Modeli w grudniu 2023 roku

Ilość ocen: 22 Średnia ocen: 5 na 5

Zobacz opinie na forum o artykule:

Suszarka do Zabudowy – Ranking Najlepszych Modeli w grudniu 2023 roku

guest
Podaj swoje imię
Podaj swój adres e-mail
0 Opinie
Opinie
Zobacz wszystkie komentarze